Сторінка 11. Онкологи в Києві

Люба
Чудовий спеціаліст у своії справі. До неї нас відправили випадково, коли вже нема до кого було звертатися. За це ми з чоловіком щіро вдячні, наша дитина почуває себе добре.
02 січня '17 г.
Алина
30 листопада '-1 г.
Элеонора
Хотя образование было доброкачественное, все равно очень переживала - а этот врач не только вылечил, но и поддерживал на протяжении всей терапии. Побольше бы таких специалистов!
04 січня '17 г.
Консультировалась у врача по поводу миомы матки. Опытный и вежливый специалист
08 січня '17 г.
Наталя
Проходила діагностику грудей у Огородника. Чудовий лікар, має багато знань, кваліфікований. Рекомендую його усім знайомим жінкам, кому треба пройти перевірку.
01 січня '17 г.
Сергей
Обратился после долгого и безуспешного лечения у других специалистов. Врач помог справиться с проблемой. Спасибо!
20 лютого '17 г.
Хірург, онкохірург
Викликати лікаря додому
Лікар займається терапією різних патологій хірургічними методами. Виконує поліпектомію, апендектомію, гемороїдектомію, видалення гриж будь-якої складності. Проводить консервативне лікування артерій і вен нижніх та верхніх кінцівок, видалення врослого нігтя та пункцію плевральної порожнини.
Лікар-хіміотерапевт, клінічний онколог
Висококваліфікований лікар, досвідчений хіміотерапевт, клінічний онколог. Член міжнародних професійних асоціацій. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні раку
Онкомамолог, онкодерматолог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні мастопатії, кіст та фіброаденом молочної залози. Виконує обстеження молочних залоз за допомогою інструментальних методик. Проводить дерматоскопію. Видаляє родимки та інші новоутворення шкіри з подальшим гістологічним дослідженням.
Київ вул. Богданівська, 7 В м.Вокзальна1413
Онколог