Сторінка 10. Онкологи в Києві

Люба
Чудовий спеціаліст у своії справі. До неї нас відправили випадково, коли вже нема до кого було звертатися. За це ми з чоловіком щіро вдячні, наша дитина почуває себе добре.
02 січня '17 г.
Алина
30 листопада '-1 г.
Элеонора
Хотя образование было доброкачественное, все равно очень переживала - а этот врач не только вылечил, но и поддерживал на протяжении всей терапии. Побольше бы таких специалистов!
04 січня '17 г.
Консультировалась у врача по поводу миомы матки. Опытный и вежливый специалист
08 січня '17 г.
Наталя
Проходила діагностику грудей у Огородника. Чудовий лікар, має багато знань, кваліфікований. Рекомендую його усім знайомим жінкам, кому треба пройти перевірку.
01 січня '17 г.
Сергей
Обратился после долгого и безуспешного лечения у других специалистов. Врач помог справиться с проблемой. Спасибо!
20 лютого '17 г.
Мамолог, онкомамолог
Онколог, радіолог
Лікар проводить консультативний прийом з питань променевої терапії та онкології. Приймає пацієнтів з пухлинами шиї та голови, легких, кишечника, молочних залоз та шлунка. Лікує саркому м'яких тканин та рідкісні нозологічні онкозахворювання.
Київ с. Капітанівка, вул. Соборна, 21
Онкохірург, хірург
Лікар займається видаленням доброякісних новоутворень та злоякісних пухлин з подальшою пластикою дефектів. Також виконує ендоскопічний ліфтинг тканин лоба, отопластику, ринопластику, блефаропластику верхніх та нижніх повік. Проводить коригувальні операції на шкірі голови та тіла.
Київ вул. Андрія Верхогляда 4-Б р.Печерський
Онколог, онкохірург, торакальний хірург, мамолог
Лікар займається лікуванням злоякісних новоутворень молочної залози, легень, середостіння, тіла та шийки матки, яєчників.
Записатися на прийом5 онлайн записів
Онколог, онколог-мамолог
21 рік досвіду
Онкохірург, мамолог
21 рік досвіду
Лікар спеціалізується на лікуванні кіст та фіброаденом молочної залози. Приймає пацієнтів (в тому числі вагітних та чоловіків) з раком грудної залози, травмами грудної залози та пухлинами м'яких тканин і шкіри. Виконує тонкоголкову пункційну аспіраційну біопсію. Проводить реконструктивно-пластичні операції грудних залоз при невдалих хірургічних втручаннях в минулому (корекція форми, обсягу, симетрії, корекція рубців).
Записатися на прийом1 онлайн запис
Хірург-онколог, мамолог
Хірург, онкохірург
Викликати лікаря додому
Лікар займається терапією різних патологій хірургічними методами. Виконує поліпектомію, апендектомію, гемороїдектомію, видалення гриж будь-якої складності. Проводить консервативне лікування артерій і вен нижніх та верхніх кінцівок, видалення врослого нігтя та пункцію плевральної порожнини.