Сторінка 12. Неврологи в Києві

Лучший врач-невролог из всех, у которых я была.
20 серпня '16 г.
Потрапили на консультацію до Петренко. На щастя, її діагноз був позитивним, не підтвердились страшилки, які нам обіцяв інший доктор. Ми дуже вдячні за профіоналізм та досвід Петренко.
01 січня '17 г.
Владислава
После сотрясения мозга мучили головные боли, головокружения, тошнота. Илона Александровна помогла их устранить, за что я очень благодарна. Продолжаю у нее наблюдаться.
04 січня '17 г.
Обратились за консультацией к Дарье Николаевне. Огромное спасибо.
12 січня '17 г.
Маргарита Петровна
Уже несколько лет активной жизни получила благодаря Ольге Александровне. Не представляю, как бы я жила без ее лечения. Боли в спине были сильными, не могла нормально передвигаться. Уже и не знала, к кому бежать. Подруга посоветовала такого чудествного врача. Теперь хожу к ней раз в полгода и чувствую себя прекрасно.
30 листопада '-1 г.
У меня постаянные головные боли в последние пару лет. Разные врачи долго не могли поставить хоть какой-нибудь правдоподобный диагноз. С этим получилось справиться только Савенко. Благодарна ей за помощь и лечение. Теперь я чувствую себя значительно лучше. И пусть проблема не ушла, но я знаю, что делать при наступлении приступа.
07 січня '17 г.
Дитячий невролог, дитячий психіатр
Записатися на прийом7 онлайн записів
Київ вул. Композитора Мейтуса, 5 р.Голосіївський
31 рік досвіду
Доктор Калюжна Тетяна Василівна спеціалізується в області невропатології. Надає послуги з лікування вегетосудинної дистонії, діагностики та лікування остеохондрозу, консультує.
Записатися на прийом11 онлайн записів
Київ пр-т Миколи Бажана, 30 м.Харківська117м.Позняки122
21 рік досвіду
Лікар - дитячий невролог вищої категорії. Лікує такі захворювання, як остеохондроз, епілепсія, аутизм, менінгіт, енцефаліт, міопатія, безсоння. Спеціаліст в галузі дитячої, підліткової неврології протягом 12 років.
Консультація от 680 грн.
Невролог, Мануальний терапевт, Остеопат
31 рік досвіду
Доктор Самойленко Олексій Анатолійович спеціалізується в області неврології. Кваліфікований остеопат, компетентний також в мануальної терапії. Діагностує і лікує такі захворювання, як остеохондроз, артроз і артрити. Виконує процедуру паравертебральной блокади. Також проводить оперативні втручання з видалення міжхребцевої грижі.
Консультація от 300 грн.
Київ вул. Васильківська, 37 м. Васильківська13м.Виставковий центр153
Невролог
Доктор Юзва Олександр Олександрович спеціалізується на лікуванні патологій центральної і периферичної нервових систем у дітей. Консультує в якості дитячого невролога. Діагностує і лікує вегетосудинну дистонію, епілепсію. Приймає маленьких пацієнтів з невралгіями і мігренню. Входить до Європейської Асоціації дитячих неврологів.
Викликати лікаря додому
Лікар-невропатолог, приймає пацієнтів за попереднім записом і на дому по Києву. Доктор Нестеров Р.В. в роботі застосовує сучасні методи діагностики і лікування такі, як Су Джок акупунктури, вегетативно резонансний тест і біорезонансне лікування. Спеціалізується на лікуванні онкологічних захворювань, епілепсії, неврозів, остеохондроз хребта, різноманітні форми депресії та інші.
Невролог
Лікар-невролог першої кваліфікаційної категорії надає послуги консультації, розробки індивідуальної реабілітаційної програми після уражень головного або спинного мозку, призначення та контролю ефективності фізіотерапевтичних процедур. Приймає пацієнтів з гострою та хронічною невралгією, усуває больовий синдром за допомогою паравертебральной блокади. Займається питаннями неврозів і безсоння, виявляє причини і складає схему терапії. Також лікує хвороби Альцгеймера і Паркінсона, інсульти, остеохондроз, вегетосудинну дистонію.
Нейрохірург
Лікар нейрохірург 2 категорії.Закінчив Харківський національний університет, медичний факультет (2012-2018р) Інтернатура за спеціальністю нейрохірургія в Обласній клінічній лікарні м. Харків (2018-2021р.) Нейрохірург в Міжнародному центрі нейрохірургії з 2021 по теперішній час Аспірант Інституту нейрохірургії ім. акад. А.П. Ромоданова НАМН України
Записатися на прийом2 онлайн записи
Викликати лікаря додому
Лікар проводить діагностику та лікування захворювань центральної та периферичної нервової системи, паравертебральні блокади.
Записатися на прийом3 онлайн записи
Невролог
Невролог Гасюк Тетяна Василівна – чинний член International Parkinson and Movement Disorder Sociеty. Пріоритетні напрями професійної діяльності: хвороба Паркінсона (лікування пацієнтів на будь-якій стадії захворювання, від ранніх проявів до сучасних та тяжких стадій); тремор (будь-якого походження); дистонія; нейродегенеративні захворювання (порушення екстрапірамідної нервової системи).
Записатися на прийом3 онлайн записи