Довгий Ігор Леонідович

Невропатолог, Рефлексотерапевт, Мануальний терапевт, Фізіотерапевт, озонотерапевт
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Доцент
Кандидат медичних наук, доцент, лікар вищої категорії, займається лікуванням і діагностикою невропатолога. Приймає і консультує пацієнтів. Сертифікований як рефлексотерапевт. В роботі також застосовує навички мануального терапевта. Крім того використовує терапію озоном і фізіотерапію. Виконує масаж внутрішніх органів для лікування дисфункцій життєво важливих систем. За свідченнями і згоди хворого лікує п'явками.

Олег
На протяжении лечения заболевания легких проходил озонотерапию. На консультации озонотерапевта доктор определил курс, который максимально подойдет для моего случая. Благодаря озонотерапии и медикаментозным средствам быстро вылечили болезнь. Сейчас чувствую себя хорошо. Спасибо!
Денис
Проходил лечение в онкологии, назначили консультацию озонотерапевта. Благодаря комплексному лечению удалось побороть болезнь. Спасибо за все!
Евгений
Отличный специалист, подобрал мне курс лечения. Все прошло хорошо, сейчас чувствую себя гораздо лучше.
Владимир
Решил отказаться от операции и обратился к Довгому. Несколько процедур и проблема больше не беспокоит. Настоящий целитель!
Олександра
Шановний пане Ігор Леонідович! Я Ваша колишня пацієнтка (років 15-18 тому), і дякуючи Вашій професійності і чуйності з того часу не мала жодних проблем з плечовим суглобом. Але з плином років я відчула проблеми з тазо-стегновим суглобом. Оскільки з того часу я довіряю тільки Вам, скажіть будь ласка, як мені потрапити саме до Вас на прийом.

• 1983 Житомирське медичне училище, закінчив з відзнакою, спеціальність — фельдшер.
  • 1987 Івано-Франківська державна медична академія, спеціальність — лікувальна справа
  • 1995 Інтернатура з неврології в Київській медичній академії післядипломної освіти (НМАПО) ім. П.Л. Шупика
  • Науковий ступінь — Кандидат медичних наук, доцент

• 1997 р. Спеціалізація з мануальної терапії