Труфанов Євгеній Олександрович

лікар вищої категорії
доктор медичних наук
професор
Консультація
Доктор медичних наук, професор, лікар невролог вищої категорії. Євген Олександрович - визнаний фахівець з лікування екстрапірамідних, нейродегенеративних і цереброваскулярних захворювань. Лікує хворобу Паркінсона, синдром Туретта, енцефалопатії, хвороба Альцгеймера, епілепсію, головні болі, запаморочення, порушення сну, больові синдроми, депресії та ін. Володар десятків грантів від міжнародних неврологічних товариств з метою підвищення кваліфікації за кордоном. Автор 170 наукових робіт.

Игорь
Сначала обратился к окулисту, так как резко стал плохо видеть одним глазом. Но меня направили к неврологу. Евгений Александрович расспросил меня о других проявлениях. Я и подумать не мог, что покалывания в руках – это признак рассеянного склероза. Спасибо за своевременную диагностику!
Дарина
Очень рада, что обратилась к Евгению Александровичу. Получила хорошую консультацию, теперь знаю, что нужно для выздоровления. Благодарю за все!
Послужной список врача впечатляет. Компетентность и квалификация не вызывают сомнений.
Ніна
Лікар має дуже високий професійний рівень, індивідуальний підхід, проводить всебічну та об’єктивну діагностику, максимально зрозуміло і чітко пояснює ситуацію. Рекомендую!
Очень хорошый специалист, нам посоветовали доктора и мы очень рады что к нему обратились! Рекомендую!

• Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, кафедра неврології і рефлексотерапії.
  • Науковий ступінь - Доктор медичних наук.

• 2005 — 6-місячна післядипломна спеціалізація з демієлінізуючих захворювань, нейроофтальмології, інсультів та реабілітації на базі Національної лікарні неврології та нейрохірургії і інституту неврології, м. Лондон, Об’єднане королівство
  • 2005 — одномісячний післядипломний клінічний тренінг з неврології на базі університетської лікарні АКХ, м. Вена, Австрія
  • 2006 — одномісячна післядипломна клінічна спеціалізація з інсультів та епілепсій на базі університетської лікарні АКХ, м. Вена, Австрія
  • 2007 — одномісячний післядипломний тренінг з неврології та реабілітації на базі університетської лікарні АКХ, м. Вена, Австрія
  • 2009 –2010— робота і навчання на базі клініки хвороби Паркінсона та рухових розладів університетської лікарні, м. Калгарі, Канада

Лікар займається лікуванням захворювань

• хвороба Паркінсона та атипічний паркінсонізм (мультисистемна атрофія, прогресуючий над’ядерний паркінсонізм, деменція з тільцями Леві, кортикобазальна дегенерація), судинний паркінсонізм та будь-які інші види паркінсонізму;
  • гіперкінетичні рухові розлади (як спадкові, так і симптоматичні):
  • тремор (есенціальний тремор і тисячі інших захворювань, що проявляють тремором);
  • тіки (в першу чергу синдром Туретта);
  • міоклонус;
  • м’язова дистонія;
  • хорея;
  • атетоз;
  • балізм.
  • хвороба Вільсона (яку іноді неправильно називають хворобою Коновалова-Вільсона);
  • синдром неспокійних ніг;
  • атаксії (спадкові, вторинні);
  • захворювання, які проявляються деменцією, в першу чергу хворобою Альцгеймера та хронічною ішемією мозку (енцефалопатією);
  • порушення сну.