Гара Інна Іванівна

Невролог, рефлексотерапевт
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
доцент
Лікар спеціалізується на лікуванні захворювань центральної нервової системи за допомогою стандартних медикаментозних методик та спеціального впливу на рефлекторні зони. Проводить лікувальні паравертебральні блокади та точок виходу черепних та спинно-мозкових нервів, голкорефлексотерапію неврологічних захворювань та медикаментозну фармакопунктуру сегментарних точок, PRP-терапію.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Н. Василенко, 7 м. Берестейська175м. Нивки276м.Шулявська318
Київ вул. Солом'янська, 11 А м.Вокзальна338м.Палац Україна5614

Інна Іванівна добрий лікар, яка мені допомогла подолати остеохондроз спини. Тепер, болі в спині мене майже не тривожать, спати по ночам стало комфортніше. На черзі, лікування шиї. Можу рекомендувати.
Очень хорошая врач! Назначает сразу правильное и эффективное лечение, внимательная к пациентам. Моя врач, другим не доверяю, так как была у разных, вроде профессионалы, а назначали лечение неправильно.

• 1989 р.- Тернопільський медичний інститут
  • 1989 — 1991 Клінічна ординатура за спеціальністю «Нервові хвороби» Тернопільський медичний інститут
  • 1994 р. – Кандидат медичних наук.
  • 2004 р. – Доцент.
  • 2018 р. — Спеціаліст з організації та управління охорони здоров'я (первинна спеціалізація).

• 2018 Цикл первинної спеціалізації «Організація та управління охороною здоров'я» Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика
  • 2016 ПАЦ за спеціальністю "Неврологія" Тернопільський державний медичний університет І. Я. Горбачевського
  • 2015 Курси ТУ «Захворювання периферичної нервової системи» Тернопільський державний медичний університет І. Я. Горбачевського
  • 2011 ПАЦ за спеціальністю "Неврологія" Тернопільський державний медичний університет І. Я. Горбачевського
  • 2010 Цикл ТУ «Основи медичної реабілітації та принципи її організації в амбулаторно — поліклінічних умовах» Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика
  • 2010 Цикл ТУ «Народна та нетрадиційна медицина в терапії та неврології» Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького, факультет післядипломної освіти
  • 2006 ПАЦ за спеціальністю "Неврологія" Тернопільський державний медичний університет ім. І. Я. Горбачевського
  • 2006 Цикл ТУ "Нервові хвороби. Вища медична освіта та Болонський процес" Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця
  • 1999 Цикл первинної спеціалізації викладачів медичних вузів Національний медичний університет імені О. О. Богомольця
  • 1995 Цикл ТУ"Сучасні аспекти медичної підготовки" Київський державний інститут удосконалення лікарів
  • 1994 Цикл спеціалізації з голкорефлексотерапії Київського державного інституту удосконалення лікарів
  • 1994 ПАЦ по спеціальності "Неврологія" Київський державний інститут удосконалення лікарів
  • 1989 — 1991 Клінічна ординатура Кафедра неврології Тернопольського медичного інституту

Участь в асоціаціях, наукові роботи

• Автор патенту «Спосіб лікування хворих з ішемічними порушеннями мозкового кровообігу» / Деклараційний патент на винахід № 62531 А від 15.12.2003 р. Бюл. № 12/, а також 8 раціоналізаторських пропозицій.
  • Зареєструвала інформаційний лист про нововведення у системі охорони здоров'я. - №23 - 2004 «Удосконалений спосіб лікування хворих із ішемічними порушеннями мозкового кровообігу».
  • У Віснику галузевих нововведень за 2002 рік випуск 16-17 Реєстр № 229 (17) 02 зареєстровано нововведення: «Спосіб лікування хворих з ішемічними порушеннями мозкового кровообігу».
  • Автор 159 наукових праць у журналах (34) та збірниках (109), з них 37 – навчально-методичного плану. Є співавтором методичних вказівок для інтернів неврологів та лікарів неврологів «Фармакотерапія невідкладних станів у клініці нервних захворювань» (2004 р.)
  • Автор електронної книги компакт-диску «Судинні захворювання головного та спинного мозку» (2002 р.), «Укрмедкнига» ТДМА ім. Горбачевського;
  • Автор схеми написання історії хвороби «Medical chart for english students» (2012 р.);
  • Автор навчального посібника з практичних навичок «Медсестринство у неврології» за ред. проф. Шкробот С.І. (2003, 2004);
  • Автор розділу «Нервові хвороби» у посібнику «Сімейна медицина» (2005 р., 2014 р.), «Укрмедкнига» ТДМА ім. Горбачевського;
  • Автор навчального посібника англійською мовою «Neurology in lectures» (2008 р.)., «Укрмедкнига» ТДМА ім. Горбачевського.

Наукова діяльність

У сферу наукового інтересу фахівця входять:

• Судинна патологія головного та спинного мозку.
  • Неврологічні прояви дегенеративних захворювань хребта.
  • Нейроімунологія.
  • ANTI AGEING превентивна терапія та генетичний паспорт.
  • Психосоматична медицина.

Лікар-невролог, рефлексотерапевт займається лікуванням захворювань

• головний біль різного генезу (зокрема мігрені);
  • наслідків черепно-мозкових травм та травм спинного мозку
  • вегетативної дисфункції нервової системи;
  • судинних патологій: минущі порушення мозкового кровообігу, наслідки інсульту, дисциркуляційна енцефалопатія 1,2,3 ст; порушення спинального кровопостачання;
  • наслідки перенесеної нейроінфекції та хронічні інфекції нервової системи;
  • демієлінізуючих захворювань (множинний склероз, розсіяний енцефаломієліт)
  • міастенії;
  • епілепсії та судомного синдрому різного генезу;
  • астенічні прояви: порушення сну / концентрації уваги / зниження працездатності;
  • невротичних станів (легкого та середнього ступеня тяжкості);
  • тривожних порушень/депресивних розладів легкого ступеня;
  • невралгії та невропатії периферичних нервів;
  • неврологічних проявів дегенеративно-дистрофічних змін (остеохондрозу та спондильозу) хребта на шийному та поперековому рівні;
  • полінейропатії різного генезу;
  • хвороби Альцгеймера/Паркінсона.