Сергієнко Олександр Володимирович

Невролог
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Лікар-невролог вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук. Основні напрями професійної діяльності: пароксизмальні стани (епілепсія та її прояви, напади втрати свідомості), головний біль, вегето-судинна дистонія, розсіяний склероз, наслідки інсультів. Здійснює консервативне лікування патологій нервової системи, володіє техніками мануальної та рефлексотерапії. Проводить транскраніальну доплерографію судин голови і шиї, електроенцефалографію й інші діагностичні дослідження.

Лікар працює в клініках:
Київ пр-т Перемоги, 119/121, 5 корпус 9 поверх м.Житомирська32м.Святошин247м. Академмістечко236

Быстро, качественно и профессионально.
Анастасия
Понравились грамотность доктора, точные ответы на вопросы. Очень довольна консультацией.
Доктор очень внимательно изучил все мои анализы и обследование, назначил лечение. Мне доктор понравился.
У доктора профессиональный подход, не первый раз к нему приходим. Приём очень понравился
Анджей
05 квітня '19р.
Все в порядке, все нормально, все отлично, очень приятно общались, все, как положено. Время ожидания не было практически, рецепция работает корректно, так что претензий никаких нет и замечаний.
Я осталась довольна работой доктора.
Адекватный, квалифицированный врач, прием был комфортный, всё понравилось.
Доктор очень хороший. Рекомендую. Спасибо.
Все понравилось.
Сергей
Доктор компетентный. Приемом доволен, все в порядке. Спасибо.
Игорь
На приеме все было хорошо.
Валерий
Все было хорошо.
Любов
Гарний лікар, справжній професіонал, все сподобалося. Вдячні лікарю за увагу.
Все хорошо прошло.
Илона
Все хорошо.
Ира
08 квітня '17р.
Александру Владимировичу я доверила наблюдать отца, у него недавно был инсульт, который он перенес на ногах. Сейчас я вижу результаты его лечения и реабилитации, отец идет на поправку.
Никита
06 квітня '17р.
Грамотно назначенное лечение, каждый препарат обоснован, толковые рекомендации — все это я получил обратившись к доктору Сергиенко.
У Александра Владимировича лечился мой отец после перенесенного инсульта. Доктор хороший, благодаря проведенному лечению папа чувствует себя намного лучше. Большое спасибо.
Приємний лікар, призначив мені лікування, дуже добре прийняв, візитом задоволена. Лікар приділив увагу, розказав що потрібно зробити, дуже сподобалось таке відношення до своїх пацієнтів.
Глеб
Доктор очень внимательный, особенно к деталям

• 1991 р. — Державний Донецький медичний інститут ім. М. Горького (лікувальна справа, спеціалізація: неврологія).
  • 1992 р. – інтернатура за спеціальністю неврологія на базі неврологічного відділення Донецького Обласного Клінічного Об'єднання.
  • 1992 р. — первинна спеціалізація з спеціальності мануальна терапія, голкорефлексотерапія.
  • 1998 р. — спеціалізація лікаря-функціоналіста: ЕЕГ, м. Санкт-Петербург.
  • 1999 р. — спеціалізація лікаря-функціоналіста, ультразвукова доплерографія с

Лікар-невролог займається лікуванням захворювань