Сторінка 12. Лікарі в Києві (метро Лук'янівська)

Неодноразово ходжу до цього лікаря, разом з дитиною. Спочатку була недовіра, новий спеціаліст все ж таки, але думаю, це - шаблон. І я не помилився, лікар дійсно віртуоз своєї справи. На мій погляд, Наталія Олександрівна дуже компетентна.
20 лютого '20 г.
Рима
Дуже уважна при огляді. Все пояснює. Добре налагоджує контакт з дитиною. Чую про неї тільки найкращі відгуки. Дякуємо. Плануємо і надалі звертатися з питань здоров'я нашої донечки. Роботою лікаря повністю задоволені! Рекомендую!
21 березеня '20 г.
Алина
Обращалась к разным психологам со своей проблемой. Денис Александрович - высококвалифицированный специалист, который действительно помог мне справиться с моим вопросом. Рекомендую!
02 червеня '20 г.
Иван Степанович
Денис Александрович проводил сеанс групповой терапии в нашем офисе. Я и мои коллеги остались довольны результатом.
09 січня '20 г.
Психолог
Спеціалізується на психоаналітичній психотерапії, психоаналізі, індивідуальному та сімейному психологічному консультуванні, груповій психотерапії.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Консультація 1900 грн.
Сімейний лікар, Дієтолог, Терапевт
Лікар спеціалізується на виявленні, профілактиці та лікуванні різних хвороб у дорослих і дітей. Консультує з приводу вакцинації, правильного раціону харчування. Лікує гостру респіраторну вірусну інфекцію, грип, цистит, гастрит, риніт, бронхіальну астму. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Офтальмолог, хірург-офтальмолог, ретинолог
Офтальмолог-ретинолога, лазерний хірург, лікар вищої категорії. Надає послуги лазерного лікування сітківки, консультативно-діагностичного прийому, інтравітреального терапії. Займається лікуванням захворювань сітківки та глаукоми, виконує корекцію зору і усунення короткозорості високоякісним лазером. Член «Евіденте» - Україно-голландської благодійної організації лікарів-оптометристів. Доктор Топольницька Олеся Василівна пройшла курси кваліфікації в Польщі і Чехії, 14 років досвіду.
Записатися на прийом12 онлайн записів
Гастроентеролог, Ендоскопіст
Лікар спеціалізується на виявленні, профілактиці та лікуванні хвороб шлунково-кишкового тракту. Приймає пацієнтів з хронічним гастритом, холециститом, панкреатитом, виразковим колітом, алкогольним гепатитом, жовчнокам'яну хворобу. Виконує ендоскопічне обстеження для діагностики патологій шлунково-кишкового тракту.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-09-30
Генетик
Доктор Бадюк Вікторія Михайлівна спеціалізується в області генетики. Надає послуги з генетичного скринінгу, займається екстракорпоральним заплідненням, консультує.
Офтальмохірург
Лікар-офтальмохірург, має вищу кваліфікаційну категорію, спеціалізується на рефракційної хірургії. Діагностує очні недуги за допомогою гониоскопии і скіаскопіі. Оперативним шляхом лікує косоокість. Проводить комплексну діагностику зору, коригує дефекти лазерним методом. Надає послуги вилучення чужорідних предметів з ока.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.8
Дерматолог, Косметолог
Лікар косметолог-дерматолог, займається лікуванням захворювань шкіри, і проведенням профілактичних процедур, що сприяють поліпшенню її загального вигляду. Консультує, надає послуги індивідуального підбору косметичних засобів, включаючи тоніки і маски. Практикує ін'єкційну естетичну медицину, включаючи підшкірне введення ботокса, гіалуронової кислоти, вітамінів і гомеопатичних препаратів.
Флеболог, хірург
Лікар-флеболог вищої категорії, кандидат медичних наук. Надає консультаційні послуги з питань діагностування, лікування та профілактики різних порушень судинної та лімфатичної системи людини. Займається лікуванням різних захворювань вен (варикоз, тромбоз, тромбофлебіт і ін.) Як хірургічним, так і терапевтичним способом. Займається проведенням склеротерапії (в тому числі і пінної) і косметичної венектомія.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.8
Київ вул. Андрія Верхогляда 4-Б р.Печерський
Хірург, косметолог
Лікар хірург-косметолог вищої категорії, кандидат медичних наук, доцент. Спеціалізується на косметологічних процедурах: ін'єкційних малоінвазивних методик, таких як: контурна пластика, ботокс, використання ниток. Проводить навчальні лекції і семінари для практикуючих лікарів-косметологів. Автор безлічі власних методик.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.4
Стоматолог-терапевт
Доктор Сидоренко Аліса Юріївна отримала вищу кваліфікаційну категорію, спеціалізується в області терапії ротової порожнини. Займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань зубів і ясен. Виконує ендодонтичне лікування з мікроскопом, шинування, естетичну реставрацію зубного ряду. Лікує карієс, пульпіт, періодонтит. Володіє технікою герметизації фісур, озонотерапії, флюоризацію. Учасник різних національних і міжнародних конгресів стоматологів, науково-практичних конференцій, семінарів.