Ющенко Віктор Миколайович

Отоларинголог, пластичний хірург
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Лікар-отоларинголог, пластичний хірург, спеціалізується на проведенні пластичних хірургічних операцій на обличчі. Володіє техніками мініінвазівной хірургії обличчя. Виконує ринопластику, отопластику, проводить консультування та підготовку пацієнтів до операції. Має ступінь кандидата наук, асистент кафедри отоларингології.

Михаил Федорович
Большое спасибо Виктору Николаевичу за отлично проведенную операцию. Исправил мне искривленную носовую перегородку и теперь я могу нормально дышать носом, по ночам также перестал храпеть. Вы действительно профессионал своего дела!

• 2014 р. — Національна академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика ТУ з пластичної хірургії обличчя (м. Київ);
  • 2015 р. — Національна академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика ТУ «Міні-інвазивні техніки пластичної хірургії» (Київ).
  • Науковий ступінь — Кандидат медичних наук

• 2005 р. — Курси «Мікрохірургія вуха та отонейрохірургія» на базі відділення тимпанопластики при Інституті отоларингології імені А.І. Коломійченка;
  • 2010 р. — Курси «Фоніатрія професійних порушень голосу та слуху» на базі відділення тимпанопластики Інституту отоларингології імені А.І. Коломійченка.