Нове тіло (Nove Tilo), клініка пластичної хірургії

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
Клініка пластичної хірургії «Nove Tilo» займається косметичною та реконструктивною хірургією. Лікарі клініки - першокласні фахівці високого рівня, які мають багаторічний практичний досвід.
  • Ціни на послуги

• Підтяжка внутрішньої поверхні стегон 65 897
  • Ендопротезування гомілок 41 186
  • Ліпосакція (щоки, брилі) 16 474
  • Ліпосакція шиї (підборіддя) 16 474
  • Ліпосакція задніх шийних відділів і надлопаточної зони (гіпоталамічний горб) 24 711
  • Ліпосакція передньої грудної стінки 27 457
  • Лабораторне дослідження від 1 373

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Элеонора
После беременности тело уже не выглядело таким привлекательным, как когда-то. Даже походы в зал не помогали. Задумалась о пластической коррекции и не прогадала. Анна Леонидовна очень мне помогла, за что ей огромное спасибо! Теперь чувствую себя молодой и счастливой. Было страшно, но результат превзошел все ожидания.
07 квітня '20р.
Отличный хирург, делала у нее аугментацию подбородка имплантом, удаление комков биша, липосакцию подбородка, результат превысил ожидание, получилось очень красиво. Все начиная от консультации до выписки после операции было крайне профессионально. Рекомендую как опытного врача и хорошего человека.
Комашко Наталія
Хочу написати свій щирий та об’єктивний відгук про клініку «Нове тіло», одночасно як пацієнт, і як лікар. Так, я є оперуючим лікарем-оториноларингологом, тому, впевнена, мій відгук буде цікавим для усіх. Лікарі - найвередливіші та найприскіпливіші пацієнти, але мені не лишили жодного шансу залишитися незадоволеною) Звертаючись до клініки, безумовно, я йшла «на лікарів», адже це - найголовніша запорука успіху оперативного втручання. І хірурги клініки «Нове тіло» - Віктор Ющенко, Олег Тимофій, Анна Хоріна - визнані у медичному соціумі фахівці та професіонали. Але не тільки це. Отже, переходжу до справи)) 1. Процедура підготовки до операції: швидко, зручно, при цьому цілком обгрунтовано та максимально доцільно. 2. Сама операція: мій насправді «важкий випадок» був подоланий протягом двох годин, які я провела під загальною анестезію, без жодних негативних відчуттів ані до, ані після операції. Мене оперував Віктор Ющенко, надзвичайно професійний та висококваліфікований лікар!!! 3. Умови - люкс! Надзвичайно комфортно, до дрібних деталей продумана палата, де ти не відчуваєш жодних гігієнічних, естетичних та фізичних незручностей - стильний мінімалізм, сучасне обладнання, комфорт. Харчування - згідно до обсягу втручання, надзвичайно смачне та поживне, зручне для споживання. 4. Персонал - окрема вдячність та повага, адже я знаю, який кропіткий процес створення бездоганної команди. Стільки ненав’язливої щирої уваги, піклування та поваги до пацієнта заслуговує на окремий пункт! 5. Ціни. Я просто наполягаю, що при такому високому рівні професіоналізму, надсучасному обладнанні та умов для пацієнта вони мають бути вищими, адже зараз вони нижчі за ціни на подібні оперативні втручання у державних установах. Отже: я хочу ще раз висловити свої щирі захоплення, вдячність та повагу до усього колективу клініки «Нове тіло» і побажати вам тримати таку ж надзвичайно високу планку! Дякую та рекомендую на 100%!
Это была первая операция в моей жизни. Сказать, что я волновалась, это вообще ничего не сказать. Однако с первой же минуты врач настолько к себе расположил, что я немного успокоилась. Не думала, что даже перед наркозом, отступит волнение. А все благодаря тому, что была уверена, что нахожусь в надежных руках. Операция прошла успешно. Огромное спасибо!
Михаил Федорович
Большое спасибо Виктору Николаевичу за отлично проведенную операцию. Исправил мне искривленную носовую перегородку и теперь я могу нормально дышать носом, по ночам также перестал храпеть. Вы действительно профессионал своего дела!
Хочу поблагодарить весь персонал клиники за теплый прием и подлержку во время операции.Результатом очень довольна,прошло пол-года я просто не могу нарадоватся полученному результату.Оперировал врач Тимофей Олег Васильевич.Безмерно благодарна вам и вашему колективу!
Дана
09 квітня '18р.
В клинику пластической хирургии решила обратиться после двух родов для коррекции формы интимной зоны. Консультация прошла на высшем уровне. Врач все подробно объяснил и уже через неделю я чувствовала себя другим человеком. Я очень довольна результатом. Спасибо!
Маргарита
Нижняя блефаропластика: оперировал в 2013 году. Результатом очень довольна. Врач очень внимательный, приятный в общении. Настоящий профессионал.
Из всего замечательного коллектива клиники, хочу выделить Виктора Николаевича Ющенко. Невероятный профессионализм и опыт помогают находить решения самых сложных проблем. Спасибо Вам)

Лікарі клініки Нове тіло (Nove Tilo), клініка пластичної хірургії

Обрати фах
  • Отоларинголог
  • Пластичний хірург
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Лабораторія «Нова діагностика» була організована в 2005 році. Один з підрозділів лабораторії «Нова діагностики» знаходиться на Маяковського.
"Допомога Плюс" в Феофанії — медичний заклад, що поєднує досвід, високу кваліфікацію лікарів і надсучасне обладнання для проведення лабораторно-діагностичних досліджень і хірургічних втручань різної складності. У клініці ведуть прийом гінекологи, проктологи, мамологи, пластичні хірурги та інші фахівці.
Пн — Пт: 08:30-20:00 Сб: 08:30-20:00 Н: 08:30-20:00
Приватний кабінет доктора Гоголенко Володимира Івановича здійснює прийом та консультування пацієнтів з такими захворюваннями: грижі, варикоз нижніх кінцівок, поліпи жовчного міхура, кісти шиї, гінекомастія, токсичний зоб.
Пн: 11:00-13:00
Київ ул. Героев Сталинграда, 12 Д м.Оболонь14 2 м.Мінська20 3
Медичний центр «Гравімед» - це клініка сучасної жінки. Місце, де ми комплексно піклуємось про жіноче здоров’я на усіх етапах життя, включаючи профілактику, діагностику та лікування захворювань, планування і ведення вагітності, післяпологове відновлення, а також різноманітні косметологічні процедури для вашої краси, впевненості та відмінного самопочуття.