Сторінка 2. Імунологи в Києві

Доктор толковый и умный, подробно рассказывает о проблеме и как от нее избавиться.
07 серпня '16 г.
Влада
Я поражена качеством лечения. Такой опытный врач в нашей стране редкость.
05 жовтня '16 г.
Анатонина
Я консультировалась по заболеванию своей дочери. Врач дал необходимые рекомендации. Спасибо
02 січня '17 г.
Не так давно приводила своего сына на консультацию к иммунологу Мальцеву Дмитрию Валерьевичу. Он не только проконсультировал меня по всем вопросам, но и провел иммунологическое обследование. По результатам назначил лечение. Работой врача довольна.
03 лютого '17 г.
Раиса
У моей дочери очень слабый иммунитет. Эта проблема появилась у нее с детства. Не всегда удавалось попасть к хорошему иммунологу. Мне посоветовали Дмитрия Валерьевича и я воспользовалась этой возможностью. Результат лечения на лицо. Будем продолжать наблюдаться у этого врача.
10 лютого '17 г.
Андрей
В целом всем доволен, врач понравился, прием понравился. Клиника хорошая.
10 вересня '16 г.
Клінічний імунолог, інфекціоніст
Лікар-інфекціоніст, має вищу категорію, займається лікуванням різних інфекційних захворювань: ГРВІ, вірусні інфекції, хвороба Лайма, гепатит, харчові токсикоінфекції, грибкові зараження. У компетенції Надії Валеріївни консультування пацієнтів з ВІЛ, вакцинопрофілактика інфекційних захворювань. Симптомами звернення до лікаря служать тривалий кашель, діарея, блювота, висип, нежить, біль у горлі, головний біль, світлобоязнь, збільшення лімфатичних вузлів, атипові виділення з піхви або сечовивідного каналу.
Київ вул. Старонаводницька, 13 (прим. 126 В в бук.А, секція Д) м.Печерська65м.Звіринецька1410м.Палац Україна3117
Дитячий імунолог
Спеціаліст в галузі дитячої імунології. Займається виявленням та лікуванням хвороб, які пов'язані з розладом імунної системи. Для кожної дитини підбирає індивідуальну програму лікування. Особливу увагу приділяє часто хворіють дітям.
Імунолог, алерголог
Лікар спеціалізується в області імунології та алергології. Приймає як дорослих, так і дітей. Лікує алергічний риніт, алергічний дерматит, алергічний висип і сезонну алергію. Проводить імунологічне обстеження.
Київ м. Ірпінь, вул. Соборна, 128/1
Педіатр, Імунолог
Лікар працює з новонародженими і дітьми у віці до 18 років. Спеціалізується на лікуванні загальних захворювань. Проводить терапію ГРВІ, грипу, ГРЗ, інфекційних і вірусних захворювань. Працює з імунною системою. Розробляє комплексні програми по лікуванню імунних захворювань.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Алерголог, Пульмонолог
Лікар алерголог, пульмонолог вищої категорії. Надає послуги з лікування бронхіальної астми різного ступеня тяжкості, хронічні обструктивні бронхіти, захворюваннями легенів: пневмосклероз, емфізема.
Імунолог, ДРТ-діагност, Сімейний лікар, Гінеколог
Гінеколог, дієтолог, терапевт, імунолог, діагност. Лікар вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук. Веде консультативні прийоми. Займається діагностикою та лікуванням запальних і інфекційних захворювань терапевтичного профілю, веде вагітність, проводить корекцію ваги, виконує ендоскопію. Доктор Гераскіна є членом Європейської Асоціації ендоскопічних хірургів.
Консультація от 300 грн.