Брежнєва Юліанна Вікторівна

Імунолог, Алерголог, Інфекціоніст
Лікар вищої категорії
Лікар імунолог, сімейний лікар. Надає послуги з лікування хвороб інфекційної природи: вірусу імунодефіциту людини, СНІДу, вітіліго, жіночого безпліддя, піодермії, сухого синдрому (Шегрена) і ін. Закінчила Луганський державний медичний університет.

Київ вул. Вишгородська, 38 м.Почайна28м.Оболонь30

Екатерина
Хотим с мужем поблагодарить Юлианну Викторовну за лечение! Приходила к ней с проблемой бесплодия, и честно - уже ни на что не надеялась, настолько отчаялась и устала от всех этих мытарств. Но Юлианна Викторовна оказалась профессионалом своего дела и более того - очень чутким человеком и понимающим. Вдохнула в меня надежду на лучшее и главное, воплотила ее в реальность!
Юлиана Викторовна отличнейший специалист, профессионал!!! Я с дочкой хожу к ней в Медиму. Очень любим и клинику и доктора)))

• 1997 р. — Луганський державний медичний університет;
  • інтернатура за спеціалізацією «Клінічна імунологія».

• Член Європейської академії алергології та клінічної імунології (EAACI);
  • член Українського товариства спеціалістів з імунології, алергології та імунореабілітації.
Схожі спеціалісти:
Сімейний лікар, Кардіолог, Гастроентеролог, Дієтолог