Сторінка 29. Гінекологи в Києві

Наталя
09 січня '17 г.
08 січня '17 г.
Акушер-гінеколог
Лікар вищої кваліфікаційної категорії. Пріоритетні напрямки практичної діяльності: гінекологічна ЕНДОКРИНОЛОГІЯ - обстеження та лікування пацієнток з порушенням менструального циклу, полікістозом яєчників, дисфункціональними маточними кровотечами, фіброміома, ендометріоз, клімактеричних розладами. Доктор проводить діагностику і лікування безпліддя, захворювань шийки матки (ерозії, дисплазії), інфекційно-запальних захворювань, в т.ч. інфекцій, що передаються статевим шляхом, а також надає допомогу в підборі сучасних контрацептивів.
Дитячий гінеколог, УЗД-діагност
Олена Олександрівна спеціалізується в області гінекології та ультразвукової діагностики дітей і підлітків. Проводить діагностику і терапію гормональних порушень, різних ендокринних патологій та інфекційних захворювань органів малого таза. Лікар займається розробкою індивідуальних планів профілактики.
Акушер-гінеколог, ендокринолог, фахівець УЗ діагностики
Спеціалізується на діагностиці, лікуванні хвороб репродуктивної сфери, в тому числі різні види порушень менструального циклу, порушення статевого диференціювання, Гиперандрогения стану, ендометріоз, доброякісні новоутворення органів репродуктивної системи, безпліддя, невиношування вагітності. Веде амбулаторний прийом, огляд пацієнтів, консультує з питань планування вагітності у хворих з ендокринною патологією, контрацепції. Займається доброякісними захворюваннями молочних залоз, профілактикою, діагностикою та лікуванням захворювань шийки матки, піхви і вульви, естетичної гінекологією. Проводить УЗ-діагностику захворювань органів репродуктивної системи.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Гінеколог, ендокринолог, хірург
Акушер-гинеколог высшей врачебной категории специализируется на проведении хирургических операций, включая интимную пластику, лечении эндокринных патологий и профилактике злокачественных новообразований. Кандидат медицинских наук, также лечит воспалительные и инфекционные заболевания. Занимается проблемой женского бесплодия, лечением внематочной беременности, производит медикаментозные аборты. Принимает пациенток с климактерическими расстройствами.
Гінеколог, Онкогінеколог
Володіє ВСІМА видами оперативних втручань, що виконуються в акушерстві, гінекології, онкогінекології: будь яким шляхом.
Гінеколог
Лікар гінеколог другої категорії. Надає послуги з лікування запальних захворювань органів мало таза у жінок, спеціалізується на різних патологіях шийки матки, володіє кольпоскопією. Закінчила Українську медичну стоматологічну академію.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Доктор Огородник Артем Олександрович спеціалізується в області акушерства та гінекології, ультразвукової діагностики. Має вчений ступінь к. М. Н. Займається супроводом при вагітності, проводить пренатальну діагностику на різних термінах, виявлення і лікування безпліддя, позаматкової вагітності, патологій шийки матки. Лікує запальні і гормональні захворювання жіночої репродуктивної системи, виконує огляд пацієнтів.
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Репродуктолог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань статевої системи. Розробляє комплекс заходів по відновленню циклу. Займається плануванням і підготовкою до вагітності. Працює з гормональним фоном, усуває ендокринні порушення, що супроводжуються порушенням циклу. Лікує генітальний ендометріоз, імунологічні порушення, ускладнення кольпіту, орхіту.
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Репродуктолог
Спеціаліст в області гінекології та репродуктології. Володіє різними методами лікування патології шийки матки. Виконує фракційне діагностичне вишкрібання маткової порожнини і цервікального каналу, біопсію шийки матки, кольпоскопію і ультразвукове дослідження в гінекології. Здійснює ведення вагітності з ризиком з невиношування. В процесі лікування безпліддя використовує сучасні методи репродуктивних технологій.
Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Лікар спеціалізується на питаннях репродуктивного здоров'я. Проводить діагностичні заходи і займається лікуванням олігоменореї, аменореї, ановуляторні цикли, вроджених аномалія статевої системи. Проводить корекцію жіночого і чоловічого безпліддя. Спеціалізується на підготовці до пологів, веде облік вагітних.