Муратова Наргіз Равшанбековна

Ендокринолог
Кандидат медичних наук
Лікар-ендокринолог, спеціалізується в області ендокринної хірургії, займається ранньою діагностикою онкологічних захворювань щитовидної залози і лікуванням. Володіє навичками аспіраційної тонкоголкової біопсії. Доктор Муратова займається діагностикою та лікуванням діабету, володіє знаннями в області дієтології. Має ступінь кандидата наук в галузі медицини. Звертатися на прийом до лікаря необхідно при виявленні вузлів щитовидної залози, при зобі, високому рівні цукру в крові, при надмірної втоми, сонливості, зміни маси тіла.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Якуба Коласа, 2 Д м.Житомирська4721
Київ пр-т Миру, 19/18 м.Дарниця227м.Лівобережна187

Александр
Больше 20 лет страдаю эндокринным заболеванием, связанным с нарушением функции надпочечников. За это время прошел консультации многих эндокринологов. Не могу сказать, что все они были недобросовестными, но обратился в оксфорд к Муратовой Наргизе Равшановне и открыл для себя доктора, который на порядок выше всех предыдущих специалистов. Помимо доброго, чуткого отношения к пациенту, доктор обладает глубокими знаниями и большим опытом. После лечения, чувствую себя намного лучше, практически здоровым человеком. Большое спасибо доктору!
У меня проблемы с щитовидной железой, поэтому Наргизу Равшановну посещаю регулярно. Она мне очень нравится и как врач и как человек. Всегда внимательна, вежлива, тактична. Благодаря ее стараниям я поддерживаю свое здоровье в порядке.
Более опытного врача я еще не встречала. Чудесный врач!

• 1994 р. — Ташкентська Медична Академія. Факультет «Лікувальна справа»;
  • 1994-2000 рр. — навчання в інтернатурі, клінічній ординатурі та аспірантурі.

• 2005 р. — захист кандидатської дисертації на тему: «Біохімічний та генетичний скринінг медулярного раку щитовидної залози».