Сторінка 4. Лікарі в Києві (метро Палац Україна)

Очень хорошая врач! Назначает сразу правильное и эффективное лечение, внимательная к пациентам. Моя врач, другим не доверяю, так как была у разных, вроде профессионалы, а назначали лечение неправильно.
30 листопада '-1 г.
Любов
Професіонал, супер педіатр, який думає і дбає про дітей! Без зайвих призначень та «перестраховлчного» лікування у вигляді антибіотику провсяк випадок))) крутий лікар. Добре, що я зробила правильний вибір і звернулася в Євролаб до педіатра Ємець Оксани
30 листопада '-1 г.
Інна Іванівна добрий лікар, яка мені допомогла подолати остеохондроз спини. Тепер, болі в спині мене майже не тривожать, спати по ночам стало комфортніше. На черзі, лікування шиї. Можу рекомендувати.
23 грудня '19 г.
Таміла
В наш час, дуже важко знайти гарного педіатра. Так сталось, що випадково потрапила до Оксани Вікторівни на прийом, і це виявилось на щастя для нашої сім’ї. Вона дуже чуйний лікар, діти її обожнюють. Рекомендую.
20 січня '20 г.
Педіатр
Невролог, рефлексотерапевт
Лікар спеціалізується на лікуванні захворювань центральної нервової системи за допомогою стандартних медикаментозних методик та спеціального впливу на рефлекторні зони. Проводить лікувальні паравертебральні блокади та точок виходу черепних та спинно-мозкових нервів, голкорефлексотерапію неврологічних захворювань та медикаментозну фармакопунктуру сегментарних точок, PRP-терапію.
Гастроентеролог
Лікар займається лікуванням захворювань стравоходу, шлунка, жовчного міхура, печінки, товстого кишечника. Проводить амбулаторний прийом пацієнтів.
Консультація по прайсу - 1110 грн, на період воєнного стану - 830 грн
Гастроентеролог
Лікар спеціалізується на виявленні, профілактиці та лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту, жовчного міхура і печінки. Приймає пацієнтів з печією, частим порушенням стула, шкірними висипаннями, систематичним здуттям живота. Лікує дисбактеріоз, панкреатит, коліт, виразкову хворобу шлунка, жовчокам'яна хвороба.
Київ м. Вишневе, вул. Молодіжна, 32 А
Психіатр, психотерапевт
Лікар психіатр, психотерапевт вищої категорії, доктор медичних наук. Фахівець у галузі фармакотерапії психозів. Борис Володимирович розробив концепцію мультимодальної моделі поєднаної психотерапії та психофармакотерапії невротичних та соматоформних розладів. Автор понад 800 наукових праць, у тому числі 5 підручників, 25 монографій, 30 посібників, 8 винаходів, 40 методичних рекомендацій. Керівник 53 докторських та кандидатських дисертацій.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-20
Невролог
Доктор Камінська Анна Яківна - фахівець з галузі неврології. В спектр її послуг входить консультативні прийоми, обстеження пацієнта, а також визначення лікувальної тактики. Лікар допомагає розробити індивідуальну програму по корекції неврологічних порушень, пов'язаних з перенесеним порушенням церебрального кровообігу. Камінська А.Я. займається лікуванням астено-депресивного синдрому і наслідків черепно-мозкових травм, пошкоджень хребта, в тому числі спинного мозку.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Кардіолог
Лікар-кардіолог вищої категорії, здійснює лікування патологій кардіологічного, терапевтичного, а також ревматологічного напрямків, проводить діагностику холтерівське моніторування та ЕКГ. Є частим учасником науково-практичних конференціях за фахом в Україні та міжнародних конгресах.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Київ вул. Старонаводницька, 13 (прим. 126 В в бук.А, секція Д) м.Печерська65м.Звіринецька1410м.Палац Україна3117
Рентгенолог, КТ-діагност
Лікар рентгенолог вищої категорії. Надає послуги з променевої діагностики в травматології та ортопедії, проводить комп'ютерну томографію органів і систем. Закінчила Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Київ вул. Теодора Драйзера, 19 (2-а поліклініка Деснянського району, 7 поверх, відділення рентгенології) р.Деснянський
Київ пр-т Любомира Гузара (Космонавта Комарова), 3 (лікарня Медмістечко, корп. 5) м. Берестейська4014м.Шулявська4813
Хірург, П\проктолог
Доктор Палієнко Руслан Капітонович спеціалізується на проведенні хірургічних операцій в області проктології. Кандидат медичних наук, займається оперативним лікуванням геморою, включаючи лігування гемороїдальних вузлів. Виконує ректоскопію в якості діагностичного методу дослідження. Виробляє висічення анальної тріщини, видаляє кондиломи і поліпи.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація (простий рівень) - 2500 грн Консультація проктолога (складний рівень) - 3000 грн
Дерматолог
Досвідчений лікар вищої кваліфікаційної категорії, що спеціалізується в галузі дерматології і косметології. Веде консультативно-діагностичний прийом дорослих і дітей. Проводить діаскопію, біопсію шкіри, визначення псоріатичного феномену, займається видаленням кератом, бородавок, кондилом. Олена Юріївна здійснює різні косметологічні процедури: маски, контурну пластику, лікувальний масаж, кріохірургію, апаратну косметологію, діатермокоагуляцію.