Кучер Олена Володимирівна

Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Професор
Викликати лікаря додому
Дитячий гематолог Кучер Олена Володимирівна займається лікуванням гематологічних, мультифакторіальних, онкогематологічних хвороб. Також проводить лікування моногенних патологій, порушень метаболізму. В роботі застосовує клініко-лабораторну діагностику, генетичні маркери діагностики і прогнозу різних захворювань.

Жанна
В Елены Владимировны наблюдаемся с нашим сыном уже несколько лет. Благодаря ее внимательности, удалось избежать более серьёзных заболеваний. Ее лечение улучшилось жизнь нашего сына. Огромное спасибо за ваш труд.

• 1979-1985 рр. — Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця.
  • 1989-1991 рр. — аспірантура при ННЦРМ, гематологія та переливання крові.

• 1991, 1993, 1995 рр. — навчання за програмою "Гематологія. Радіаційна медицина. Основи медичної генетики" (університетські клініки, лікарня Червоного Хреста та ін.), Токіо, Хіросіма, Нагасакі (Японія).
  • 1997 р. — навчання за програмою "Гематологія" (клініка, лабораторна діагностика: морфологія, гістологія, клінічна генетика), Бетезда, Вашингтон (США).
  • 1999 р. — навчання за програмою "Процедура трансплантації стовбурових клітин кісткового мозку в гематології", м. Гелвей (Ірландія).

Досягнення

• Докторська дисертація "Роль генетичних факторів у виникненні та розвитку гострої лейкемії у дітей".