Кожина Ганна Михайлівна

лікар вищої категорії
доктор медичних наук
професор
Консультація 2200/3200 грн.
Лікар проводить індивідуальні психологічні консультації. Допомагає пацієнтам справитися з панічними атаками, розладами харчової поведінки та тривожно-депресивними розладами. Працює з пацієнтами, які втратили інтерес до життя, перенесли травму або смерть близької людини.

09 квітня '21р.
Благодарю администраторов за кофе и улыбку при любых ситуациях и погодных условиях. Благодарю за общение как со своими это сближает. Не устаю отмечать вас в сторис. Будьте здоровы душой и телом. Кожина Анна Михайловна, ради такого врача хочется заболеть снова

• Харківський Національний Медичний Університет.

• магістр за фахом "Педагогіка вищої школи";
  • магістр за фахом «Управління навчальним закладом»;
  • магістр за спеціальністю «Адміністративний менеджмент в медицині»;
  • магістр за фахом «Соціальна робота».

Додаткова інформація

• Автор 578 наукових робіт, в тому числі 9 монографій, 10 підручників, 25 патентів України;
  • науковий керівник 13 дисертацій: 2 - на здобуття наукового ступеня доктора наук і 11-кандидата наук;
  • Медаль "За охорону здоров'я нації" від Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я;
  • Медаль «Флагман освіти і науки України» від Міністерства освіти і науки України;
  • Медаль імені «Ярослава Мудрого» від Національної академії наук вищої освіти України.

Лікар-психотерапевт надає послуги

• Індивідуальні консультації.

Лікар-психотерапевт займається лікуванням захворювань

• панічні атаки;
  • розлади харчової поведінки;
  • тривожно-депресивні розлади.
Схожі спеціалісти:
Нарколог, психіатр, лікар невідкладних станів, озонотерапевт