Сторінка 2. Лікарі в Києві (метро Палац Україна)

Субота Лідія Петрівна
Вітаю. Хочу поділитися враженнями після першого візиту, оскільки сама читаю відгуки та розумію що вони важливі при виборі клініки та лікаря. Однозначно раджу клініку Доктора Ісаєнко, дуже приємна та затишна атмосфера, приємний та ввічливий персонал. До лікаря Швець Юлії Олексіївни я привела свою маму з тривожно-депресивним станом. Лікар вислухала маму, вислухала мої питання та стурбованості, вивчила всю історію нашого лікування по кардіології та психотерапії. Розписала та грамотно і чітко розказала про метод лікування, по кожному препарату розказала чому і навіщо треба приймати саме в такій дозі та такий період. І головне для мене, не було виписано мішок препаратів, я вже втомилась скуповувати всю аптеку по рекомендаціям інших лікарів. Дякую лікарю та клініці, я місяць не могла потрапити та знайти компетентного фахівця.
15 грудня '23 г.
Наталія
Рекомендую!!!
30 листопада '-1 г.
Екатерина
Юлия Алексеевна замечательный врач,благодаря ей я словно заново на свет родилась) Очень благодарна!
03 вересня '21 г.
Вячеслав
Однозначно лучший специалист
30 листопада '-1 г.
Педіатр, Неонатолог
Лікар Нікітіна Неллі Володимирівна - педіатр. Протягом 22 років надає кваліфіковану допомогу в усуненні захворювань дитячого віку. Проводить профілактичний прийом дітей першого року життя. Спеціалізується на загальних захворюваннях шлунково-кишкового тракту, органів дихання. Проводить комплексну діагностику і лікування простудних хвороб.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.6
Психіатр
Викликати лікаря додому
Лікар займається діагностикою та терапією психічних розладів. Для лікування використовує медикаментозну терапію та психотерапевтичні бесіди. Приймає пацієнтів з шизофренією, біполярним афективним розладом, нервовою анорексією, психозом, фобіями. Здійснює консультативний прийом в клініці, виїжджає додому до пацієнтів.
Кардіолог, Терапевт
Лікар-кардіолог, терапевт має другу кваліфікаційну категорію, займається проблемами кардіології та терапевтичного лікування. Надає послуги ехокардіографії і лікування різних захворювань серця і судин. Зокрема, для обстеження використовує методи електрокардіографії і холтерівського моніторування. Володимир Володимирович спеціалізується також на реабілітації хворих, які перенесли інфаркт.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Гепатолог, Інфекціоніст
Лікар інфекціоніст і гепатолог вищої категорії, доктор медичних наук. Спеціалізується на лікуванні захворювань усіх видів гепатитів. Поєднує клінічну практику з науковою діяльністю на посаді професора кафедри терапії, інфекційних хвороб і епідеміології інституту післядипломної освіти НМУ ім. О.О. Богомольця.
Записатися на прийом18 онлайн записів
Акушер-гінеколог, Маммолог, УЗД-фахівець, Сімейний лікар
Викликати лікаря додому
Лікар-акушер-гінеколог, доктор сімейної медицини, спеціалізується на спостереженні вагітності, виконує весь комплекс маніпуляцій в області гінекології. Проводить консультативний прийом і огляд пацієнтів, виконує профілактику захворювань молочних залоз. Проводить хірургічні операції радіохвильовим методом, виконує УЗД маткових труб. Автор науково-популярних статей.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.4
Ревматолог, Терапевт
Спеціаліст Коваленко Сергій Олександрович — з 10-річним досвідом, має другу категорію, кандидат медичних наук, спеціалізується у терапії та ревматології. Робота лікаря полягає у наданні консультативної допомоги, проведення огляду, призначення додаткового обстеження, оцінку його результатів, а також визначенні терапевтичної тактики. Звернутися до Коваленко С. О. можна при аутоімунних захворюваннях, патології серцево-судинної (гіпертонія, стенокардія), травної (гастродуоденіт, холецистит, дисбактеріоз кишечника), дихальної (бронхіт, ГРВІ) систем. Лікар веде амбулаторне спостереження, контролює динаміку змін на тлі лікування і при необхідності направляє пацієнтів на консультацію до вузьких спеціалістів.
Психіатр, психотерапевт
Лікар проводить індивідуальні психологічні консультації. Допомагає пацієнтам справитися з панічними атаками, розладами харчової поведінки та тривожно-депресивними розладами. Працює з пацієнтами, які втратили інтерес до життя, перенесли травму або смерть близької людини.
Консультація 2200/3200 грн.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар акушер-гінеколог першої кваліфікаційної категорії, УЗД-діагност вищої категорії. Спеціалізується на лікуванні ендокринних патологій, доброякісних пухлин, гіперплазії ендометрія. Також лікує запальні захворювання жіночих статевих органів, урогенітальні інфекції, безпліддя, порушення менструального циклу. Проводить ультразвукову діагностику органів малого таза, кольпоскопію, радіохвильової терапію патологій шийки матки. Консультує з приводу планування вагітності.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-26
Київ вул. Старонаводницька, 13 (прим. 126 В в бук.А, секція Д) м.Печерська65м.Звіринецька1410м.Палац Україна3117
Гематолог, Онкогематолог
Лікар-онкогематолог, Любарець Тетяна Федорівна, займається лікуванням таких онкогематологічних захворювань, як лейкемії, лімфоми, мієлодиспластичний синдром. Також фахівець проводить диференціальну діагностику змін з боку периферичної крові: анемії, цитопенії, лейкоцитоз; диференціальну діагностику лихоманок неясного генезу лихоманок неясного генезу.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-26
Невролог, епілептологі
Лікар спеціалізується на діагностиці рідкісних та спадкових неврологічних захворювань у дітей. Здійснює патронаж дітей до року. Лікує епілепсію, головні болі і тики, аутоімунні хвороби нервової системи. Є автором понад 40 публікацій з епілепсії. Бере активну участь в семінарах та конференціях.
Записатися на прийом3 онлайн записи
Київ вул. Композитора Мейтуса, 5 р.Голосіївський