Лікарі психіатри в Києві (метро Палац Україна)

Субота Лідія Петрівна
Вітаю. Хочу поділитися враженнями після першого візиту, оскільки сама читаю відгуки та розумію що вони важливі при виборі клініки та лікаря. Однозначно раджу клініку Доктора Ісаєнко, дуже приємна та затишна атмосфера, приємний та ввічливий персонал. До лікаря Швець Юлії Олексіївни я привела свою маму з тривожно-депресивним станом. Лікар вислухала маму, вислухала мої питання та стурбованості, вивчила всю історію нашого лікування по кардіології та психотерапії. Розписала та грамотно і чітко розказала про метод лікування, по кожному препарату розказала чому і навіщо треба приймати саме в такій дозі та такий період. І головне для мене, не було виписано мішок препаратів, я вже втомилась скуповувати всю аптеку по рекомендаціям інших лікарів. Дякую лікарю та клініці, я місяць не могла потрапити та знайти компетентного фахівця.
15 грудня '23 г.
Наталія
Рекомендую!!!
30 листопада '-1 г.
Екатерина
Юлия Алексеевна замечательный врач,благодаря ей я словно заново на свет родилась) Очень благодарна!
03 вересня '21 г.
Благодарю администраторов за кофе и улыбку при любых ситуациях и погодных условиях. Благодарю за общение как со своими это сближает. Не устаю отмечать вас в сторис. Будьте здоровы душой и телом. Кожина Анна Михайловна, ради такого врача хочется заболеть снова
09 квітня '21 г.
Викликати лікаря додому
Лікар займається діагностикою та терапією психічних розладів. Для лікування використовує медикаментозну терапію та психотерапевтичні бесіди. Приймає пацієнтів з шизофренією, біполярним афективним розладом, нервовою анорексією, психозом, фобіями. Здійснює консультативний прийом в клініці, виїжджає додому до пацієнтів.
Психіатр, психотерапевт
Лікар проводить індивідуальні психологічні консультації. Допомагає пацієнтам справитися з панічними атаками, розладами харчової поведінки та тривожно-депресивними розладами. Працює з пацієнтами, які втратили інтерес до життя, перенесли травму або смерть близької людини.
Консультація 2200/3200 грн.
Психіатр, психотерапевт
Лікар психіатр, психотерапевт вищої категорії, доктор медичних наук. Фахівець у галузі фармакотерапії психозів. Борис Володимирович розробив концепцію мультимодальної моделі поєднаної психотерапії та психофармакотерапії невротичних та соматоформних розладів. Автор понад 800 наукових праць, у тому числі 5 підручників, 25 монографій, 30 посібників, 8 винаходів, 40 методичних рекомендацій. Керівник 53 докторських та кандидатських дисертацій.
Психіатр, психотерапевт
Лікар проводить індивідуальні консультації, психокорекцію, медикаментозне лікування. Вільно володіє англійською.
Записатися на прийом6 онлайн записів
Психіатр, психотерапевт
Консультації з дорослими, сімейними парами та підлітками. Я працюю в інтегративному підході, який дозволяє мені вибирати найбільш підходящий інструмент, поєднувати різні методи, орієнтуючись на особистість людини та її запит. Арт, КПТ, гештальт-терапія, гіпносуггестія.
Записатися на прийом9 онлайн записів
Консультація 1000/1200 грн.
Психіатр, психотерапевт, нарколог
Фахівець у галузі психіатри займається лікуванням (у тому числі медикаментозним) розладів психіки, порушень сну, наслідків стресу, депресивних станів, тривожності, нервозності тощо.
Записатися на прийом5 онлайн записів
Консультація 1100/1500 грн.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Викликати лікаря додому
Лікар займається виявленням та лікуванням психічних розладів. Приймає пацієнтів із безсонням, панічними атаками, неврозами, посттравматичним синдромом. Успішно лікує шизофренію, іпохондричний розлад, депресію, соматоформний розлад.
Записатися на прийом1 онлайн запис