Лікарі ревматологи в Києві (метро Палац Україна)

Рачкова Людмила Володимирівна
Поки що все влаштовує
02 січня '24 г.
Алина
Шикарний лікар! Не так давно були у неї на обстеженні, залишилася дуже хорошої думки про цього лікаря. Обстеження та розшифровку результатів зробили швидко, та якісно. Усім задоволена. Приємна у спілкуванні та ввічлива. Рекомендую!
09 лютого '20 г.
Галіна
Уже тривалий час, лікуємо свою проблеми у цього спеціаліста. Хочеться сказати найщиріші слова подяки Інні Анатолівні. Це справжні знавець своєї справи, та дуже порядна людина. Дуже любить дітлахів. Просто чудовий спеціаліст! Рекомендую!
17 березеня '20 г.
Олена
Довірила лікарю найдорожче - здоров'я тата, і не разу про це не пожаліла! Ми дуже задоволені кваліфікацією лікаря. Діагностував захворювання, назначив лікування і терпляче відповів на всі питання, а їх було багато. Про похід до лікаря тепер тільки позитивні враження) Щиро рекомендую лікаря і клініку Smart medical center!
01 січня '70 г.
Ревматолог, Терапевт
Спеціаліст Коваленко Сергій Олександрович — з 10-річним досвідом, має другу категорію, кандидат медичних наук, спеціалізується у терапії та ревматології. Робота лікаря полягає у наданні консультативної допомоги, проведення огляду, призначення додаткового обстеження, оцінку його результатів, а також визначенні терапевтичної тактики. Звернутися до Коваленко С. О. можна при аутоімунних захворюваннях, патології серцево-судинної (гіпертонія, стенокардія), травної (гастродуоденіт, холецистит, дисбактеріоз кишечника), дихальної (бронхіт, ГРВІ) систем. Лікар веде амбулаторне спостереження, контролює динаміку змін на тлі лікування і при необхідності направляє пацієнтів на консультацію до вузьких спеціалістів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Дитячий кардіоревматолог, функціональний діагност
Дитячий кардіоревматолог, лікар функціональної діагностики. Діагностує і лікує дитячі серцеві захворювання. Надає допомогу при стенокардії, аритмії, лікує ішемічну хворобу, інфаркт міокарда, порок серця. Усуває ефективним лікуванням такі симптоми: відставання у фізичному розвитку, блідість і холодність шкірних покривів, стійкі зміни артеріального тиску, постійне порушення пульсу. Володіє базовими знаннями англійської мови.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Педіатр, кардіоревматолог, Функціональний діагност
Лікар-педіатр, спеціалізується в областях лікування серцево-судинних патологій. Також компетентна в ревматології. Проводить весь спектр медичних процедур кардіологічного профілю, включаючи ехокардіографію. Практикує гомеопатичні терапію, а також консервативні методи лікування. Лікує гострі і хронічні захворювання, такі як, серцева недостатність, стенокардія, ішемія і аритмія, артеріальна гіпертензія.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8