Лікарі гастроентерологи в Києві (метро Палац Україна)

Пінчук Максим Олександрович
Все добре
22 грудня '23 г.
Иванова
Лікар приємний, турботливий, вміє спілкуватися з клієнтом. Видно, що розбирається в своїй справі, відразу знайшли спільну мову. Консультація детальна, на всі додаткові запитання відповідає чітко та без затримки. Рекомендую!
22 березеня '20 г.
Камилла
Лікаря знаю багато років. Толковий фахівець, можу сказати про неї тільки хороші слова. Неодноразово звертався до неї за допомогою, і завжди отримував якісне лікування. Йдучи на прийом я завжди впевнений у відмінному результаті! Дякую!
08 лютого '20 г.
Аріна
Дуже задоволена зустріччю з цим лікарем, дуже хороша жінка, нам сподобалася. Відповідально підійшла до дитини, дитина посміхалася їй, незважаючи на те, що ще дуже маленький. Консультація пройшла на вищому рівні. Ми задоволені.
20 лютого '20 г.
Педіатр, дієтолог, дитячий гастроентеролог
Лікар спеціалізується на виявленні та терапії різних захворювань у дітей і підлітків. Займається діагностикою та лікуванням соматичних патологій у дітей. Консультує з приводу харчування вагітних і мам під час грудного вигодовування. Приймає пацієнтів з хронічним бронхітом, ГРВІ, пневмонію, гастритом, циститом, харчовими отруєннями.
Гастроентеролог
Лікар спеціалізується на виявленні, профілактиці та лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту, жовчного міхура і печінки. Приймає пацієнтів з печією, частим порушенням стула, шкірними висипаннями, систематичним здуттям живота. Лікує дисбактеріоз, панкреатит, коліт, виразкову хворобу шлунка, жовчокам'яна хвороба.
Київ м. Вишневе, вул. Молодіжна, 32 А
Гастроентеролог
Лікар займається лікуванням захворювань стравоходу, шлунка, жовчного міхура, печінки, товстого кишечника. Проводить амбулаторний прийом пацієнтів.
Консультація по прайсу - 1110 грн, на період воєнного стану - 830 грн
Терапевт
Лікар терапевт вищої категорії. Надає такі послуги, як: консультування фахівця, лікування та діагностика гострих та хронічних захворювань внутрішніх органів, захворювань органів дихання, серцево - судинної системи та ін.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Гастроентеролог
Лікар-гастроентеролог Гасанова Олена Володимирівна проводить лікування порушень роботи травної та жовчовивідної системи. Також коригує харчування при хворобах органів травлення.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Дитячий хірург
Лікар проводить консультації для дітей. Робить корекцію та пластику короткої вуздечки язика. Проводить розкриття лімфаденітів, панарицію, абсцесу, фурункула, гнійного гідраденіту.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.8
Гастроентеролог
Гастроентеролог другої категорії, надає послуги з діагностики захворювань шлунково-кишкового тракту. На підставі індивідуально розроблених програм обстеження проводить лікування захворювань шлунково-кишкового тракту: холангіту, холециститу, коліту, панкреатиту, гастриту. Вікторія Белла, є членом асоціації гастроентерологів України.
Терапевт
Лікар-терапевт вищої категорії, завідувачка терапевтичним відділенням стаціонару Медіком. Доктор Овчинникова лікує гострі трахео-бронхіти, загострення хронічного бронхіту, захворювання серцево-судинної системи, загострення хронічного гастриту, виразкової хвороби, холециститу, панкреатиту і захворювання нирок.
Педіатр, Неонатолог, Дитячий гастроентеролог
Лікар педіатр, неонатолог, гастроентеролог вищої категорії. Надає послуги з лікування захворювань органів дихання, займається проблемами грудного вигодовування, проводить забір аналізів, вакцинацію.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Гастроентеролог, дієтолог
Спеціалізується на лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту, проводить гастроентерологічні дихальні тести
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-20