Лікарі трихологи в Києві (метро Палац Україна)

Максим Кияница
Я впервые узнал о том, что такое «папиллома» лишь тогда, когда она у меня появилась. Будучи неуверенным злокачественная ли она, я решил обратиться к дерматологу. Мне провела консультацию специалист Гаркавенко Юлия. Доктор она очень компетентный и грамотный. Удалили новообразование. Все прошло безболезненно и качественно, о чем можно судить по следам на моей коже. Хочу поблагодарить клинику и лечащего врача Гаркавенко Юлию за оказанные услуги! Спасибо и рекомендую!
02 листопада '21 г.
Андрій
Ми з дружиною вирішили, що нашим сімейним дерматологом буде Володимир Євгенович. Зверталися часто, коли наші діти були малими, бо їх, то діатезом обкидає, то лишай з школи принесуть. Дякуємо.
27 грудня '19 г.
Алина
Моя родная сестра посоветовала обратиться к дерматологу в «Оксфорд медикал», а именно к Юлии Александровне. Несмотря на то, что она молодой врач, знает свою роботу на все 100%. Так как я обожаю домашних животных, столкнулась с лишаем. Назначенное лечение мне помогло.
09 січня '20 г.
Дерматовенеролог, Дерматолог, Трихолог
Лікар займається лікуванням захворювань шкірних покривів, а також волосистої частини голови. Розробляє індивідуальні схеми терапії з використанням сучасних препаратів. Надає комплексні послуги з усунення дефектів і повного відновлення естетики. Приймає за індивідуальною записи.
Записатися на прийом11 онлайн записів
Дерматолог, дерматовенеролог, трихолог
Лікар спеціалізується на лікуванні грибкових і запальних захворювань шкірних покривів. Розробляє індивідуальні схеми терапії екземи, контактного і атопічного дерматиту, алергічних висипань, кропив'янки. Керується сучасними методиками.
Записатися на прийом15 онлайн записів
Дерматовенеролог, трихолог, дерматокосметолог, дерматохірург
Лікар спеціалізується на лікуванні та усуненні недоліків шкіри на обличчі та тілі, проведенні відновлювальних процедур, апаратних процедурах, видаленні родимок, лазерних методиках, anti-age терапії, лікуванні вугрової хвороби, зморшок. Збирає анамнез, проводить огляд, направляє на лабораторні та інструментальні дослідження. Лікує випадіння волосся.
Дерматовенеролог, трихолог, дерматокосметолог, дерматохірург
Фахівець із лікування та відновлення шкіри, усунення недоліків, новоутворень, лікування випадіння волосся, лікування вікових змін, птозу очей, контуру обличчя, набряків. Лікування акне, розацея. Лікар консультує, збирає анамнез, робить дерматоскопію, трихоскопію, призначає лабораторні дослідження.
Консультація от 500
Трихолог, дерматокосметолог
Фахівець із лікування та відновлення шкіри, усунення недоліків, лікуванняакне, демодекозу, розацея, випадіння волосся,хлоазма (пігменту), лікування вікових змін, птозуобличчя, набряків. Лікування акне, демодекозу, розацея, куперозу.