Лікарі пульмонологи в Києві (метро Палац Україна)

Єлізавета
Лікар, дуже сподобалася. Задавала багато питань про мій стан, провела огляд, щоб виключити простудні захворювання. Було видно, що спеціаліст дійсно зацікавлена у вирішенні проблеми. Відповіла на всі мої запитання, детально роз'яснила план лікування.
17 лютого '20 г.
Марія С.
Все супер! Мені все сподобалося. Вислухали мене так, як і годиться. Було багато нюансів, в яких я сама не могла розібратися, лікар мені все роз'яснила. Візитом залишилася повністю задоволеною. Все як має бути у кваліфікованого лікаря.
12 березеня '20 г.
Хронический бронхит – это моя вечная проблема. Как же надоело постоянно пить кучу лекарств. Все закончилось в один прекрасный момент. Я просто попала на прием к Екатерина Евгеньевне. Череда вечного лечения окончена. Благодаря назначением врача ремиссия длится долго, и надеюсь, сильные приступы кашля вернуться еще не скоро.
30 грудня '19 г.
Терапевт, пульмонолог
Лікар спеціалізується на лікуванні захворювань терапевтичного профілю. Приймає пацієнтів з пневмонією, хронічним бронхітом, бронхіальною астмою, гастритом, стенокардією, харчовими отруєннями. Консультує з питань планової і сезонної вакцинації. Розробляє профілактичні заходи щодо попередження ГРВІ та грипу.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Пульмонолог, фтізіатр
Лікар-пульмонолог, фтизіатр, має вищу категорію і ступінь кандидата медичних наук, займається діагностикою та лікуванням хронічного бронхіту, бронхіальної астми, пневмонії, емфіземи легенів. Катерина Євгенівна приймає пацієнтів з туберкульозом легень, рак легень і бронхоектатичної хворобою.
Консультація 1500 онлайн
Пульмонолог
Викликати лікаря додому
Записатися на прийом1 онлайн запис
Торакальний хірург
Торакальний хірург, онко-хірург найвищої категорії. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні доброякісних та злоякісних новоутворень легень, середостіння, захворювань діафрагми. А також лікар лікує захворювання та новоутворення плеври, грудної стінки, трахеї та стравоходу.