Сайко Анастасія Олександрівна

УЗД-фахівець
Лікар вищої категорії
Лікар УЗД-діагност вищої категорії, проводить повний спектр ультразвукової діагностики, включаючи дуплексне сканування і трансректальне, трансвагінальні, трансабдомінальні методи.

Дарья
Исследование врач провела быстро, по окончанию выдала результаты и все подробно объяснила. Мне все понравилось. Рекомендую ее как хорошего доктора.
Ростислав
Неделю назад болел низ живота. Пошла к Анастасии Александровне, сделала диагностику, определили аднексит. Прошла курс лечения. Спасибо.
Анастасия Александровна замечательный диагност и очень приятный человек. Во время проведения УЗИ объясняла что и зачем делает. Рекомендую.
Алексей
Хороший врач, быстро провела исследование и выдала заключение. Рекомендую.
Маргарита
Проходила УЗ-диагностику у Анастасии Александровны. Приятный врач, знающий свое дело. При необходимости теперь буду ходить только к ней.
Тарас
Дякую Сайко А.О. за вчасну кваліфіковану допомогу!
Ларіса
Гарний діагност, видно, що лікар дійсно кваліфікований. Дуже сподобалось відношення до пацієнта. Тактовність і вихованість лікаря просто вражає.
Андрій
Дуже приємна і ввічлива лікарка. Швидко провела діагностику. Все детально пояснила. Рекомендую.
Спасибо большое за помощь! Диагностику провели быстро и качественно.

• 1995 р.- Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, лікувальний факультет;
  • 1997 р. – інтернатура.

• 1997 р. - Спеціалізація із спеціальності "Лікар - УЗД";
  • Курси "Ультразвукова діагностика з доплерографією в дитячій та дорослій гастроентерології";
  • Курси "Основи доплерографії судинної системи";
  • Курси «Новітні технології в ультразвуковій діагностиці захворювань поверхнево-розташованих органів»;
  • Курси «Актуальні питання ультразвукової та функціональної діагностики серцево-судинних захворювань»;
  • Курси "УЗД з доплерографією в гінекології".

• Член Асоціації Радіологів України.