Татарчук Юрій Вікторович

Сімейний лікар
Доктор Татарчук Юрій Вікторович — сімейний лікар загальної практики. Досвід роботи: 2 роки. Спеціалізується на загальних захворюваннях. Призначає терапію простудних, інфекційних і вірусних патологій. Приймає дорослих і дітей в приватному порядку. Призначає індивідуальні схеми лікування. Володіє навичками зняття та розшифровки ЕКГ.

Київ вул. Деміївська, 13, оф. 3 м.Деміївська119м.Голосіївська135

Попала к Юрию Викторовичу и усомнилась в его профессионализме. Но это лишь на первый взгляд. Подумала, что такой молодой парень не может быть хорошим врачом. Как я ошибалась. Он прекрасный специалист!
Катя
Юрий Викторович молодой и харизматичный доктор. Нравится его манера общения. Всегда добрый и веселый. Помогает в решении многих проблем. Добродушный человек, компетентный специалист.
Яна
Прекрасный врач, очень приятный, располагающий к себе. Провел осмотр, не выписал никаких лишних препаратов. все четко и по сути

• 2014 р. — Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця;
  • 2016 р. — інтернатура.