Сторінка 2. Лікарі в Києві (Дарницький район)

Вікторія Федік
Сьогодні відвідала клініку Люмі Дент. Мене прийняв лікар Никонюк Тарас Вікторович з приводу фіксації коронки. Мені дуже сподобався лікар
25 лютого '24 г.
Маргарита Дідовець
Не вперше лікуюся в клініці Люми-Дент на Позняках. Завжди приємне враження. Хочу висловити подяку лікарю Никонюку Т.В. за швидке вирішення моєї проблеми, вставили коронки на зуби.
08 квітня '24 г.
Любов Мазур
Відколовся зуб, необхідно було терміново вирішити, мені максимально швидко знайшли час і записали до Никонюка Тараса Вікторовича, в той же день моя проблема відмінно була вирішена. Записалася на подальше лікування. Дуже задоволена результатом та атмосферою, рекомендую.
30 березеня '24 г.
Ольга Зубкова
Прохожу лікування у лікаря Никонюка Тараса Вікторовича. Дуже ввічливий та уважний лікар. Поставили коронки на кутні зуби
27 лютого '24 г.
Стоматолог, стоматолог-ортопед
Яковишен Валентин Миколайович – лікар стоматолог-ортопед, протезист в мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент». Чинний член Асоціації стоматологів України. Спеціаліст в мікроінвазивній, естетичній та адгезивній стоматології. Виконує повне та часткове протезування зубів, встановлення ортопедичних конструкцій на імплантах, лазерну корекцію м’яких тканин в естетичній зоні, встановлення вінірів, люмінірів та коронок. Лікар працює з лицьовою дугою Amann Girbah та забезпечує повну реабілітацію пацієнтів з патологічною стертістю зубів.
Ілона Ласкаржевська
13 квітня '24р.
Робила вініри на передні зуби у Валентина Миколайовича, все було швидко і комфортно, задоволена результатом Рекомендую!
Стоматолог, стоматолог-ортопед
Никонюк Тарас Вікторович – лікар стоматолог-ортопед, протезист в мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент». Проводить протезування зубів за допомогою цирконієвих та керамічних коронок, відновлення зубів керамічними вінірами та накладками, встановлення повних та часткових знімних протезів (акрилових, нейлонових, бюгельних) . Використовує в своїй роботі діодний лазер, інтраоральний сканер 3shape Trios, мікроскоп та бінокуляри.
Аліна
15 квітня '24р.
Ставили мамі протези, дуже сподобалась клініка і лікар Тарас Вікторович. Задоволена сервісом та якістю послуг
Стоматолог, пародонтолог
Філіпенко Дар’я Володимирівна - лікар стоматолог-пародонтолог в мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент». Є експертом у лікуванні захворювань пародонту. Виконує комплексну чистку ротової порожнини, вектор-терапію, закритий кюретаж, SRP терапію (scaling + root planing). Регулярно відвідує курси та семінари для покращення навичок та вмінь.
Оксана Клименко
14 квітня '24р.
Проходила лікування ясен на Анни Ахматової 14а на Позняках у лікаря-пародонтолога Філіпенко Д.В., дуже сподобалось, зовсім не болісно. Уважне ставлення, детальна консультація. Рекомендую.
Стоматолог, стоматолог-терапевт, пародонтолог
Дашковська Дар’я Сергіївна - лікар стоматолог терапевт, пародонтолог мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент». Використовує в своїй роботі лише новітні методи лікування та найкраще обладнання. Спеціалізується на комплексному лікуванні захворювань пародонту, професійній гігієні ротової порожнини, шинуванні зубів, закритому кюретажу та відбілюванні зубів. Проводить індивідуальний підбір засобів для домашньої гігієни. Регулярно відвідує курси та семінари для удосконалення практичних та теоретичних навичок.
Роман Старський
15 квітня '24р.
Лікую коровотичивість ясен у Дар'ї Сергіївни. Лікарка дуже уважна та приємна. Завжди на зв'язку в разі чого. Рекомендую
Стоматолог, стоматолог-хірург, стоматолог-імплантолог
Павлюченко Євген Юрійович - сертифікований стоматолог-хірург, імплантолог в мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент» з багаторічним досвідом роботи. В 2011 р. проходив стажування у стоматологічній клініці «CityDental» Нью-Йорк, США. Працює з найбільш відомими і популярними системами імплантації: Neobiotech, MIS, Straumann. Проводить хірургічні втручання будь-якої складності в щелепно-лицьовій області. Регулярно бере участь в міжнародних конференціях та симпозіумах, для забезпечення сучасного та якісного лікування.
Марина Шульженко
04 квітня '24р.
Видаляла 4 зуба мудрості у Павлюченка Є. Ю. Я дуже боялася але навіть не помітила, що мені вкололи анестезію, дійсно безболісно. Після операції лікар телефонував і запитутвав про моє самопочуття це дуже приємно.
Стоматолог, стоматолог-хірург, стоматолог-імплантолог
Кириленко Юрій Вікторович - лікар стоматолог-хірург, імплантолог в мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент». Спеціалізується на таких напрямках та послугах: видалення зубів різної складності, імплантація зубів за протоколом All-on-4 або All-on-6, направлена кісткова регенерація, синус-ліфтинг, м’якотканинна пластика. Працює з всесвітньо відомими системами імплантів: MegaGen (AnyOne/AnyRidge), Straumann, Nobel, NeoBiotech. Забезпечує комфорт пацієнта під час проведення хірургічних втручань за допомогою місцевого або загального знеболення.
Владислав Науменко
13 квітня '24р.
Раджу лікаря. Видаляв в нього зуби мудрості в седації. Нічого не відчув, загоєння пройшло дуже швидко і майже нічого не турбувало, лікар і асистент були дуже приємними
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Стоматолог, ендодонт, стоматолог-терапевт, стоматолог-ендодонтист
Шаповалова Ірина Володимирівна – лікар стоматолог-терапевт, ендодонтист в мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент». Дійсний член Асоціації стоматологів України. Спеціалізується на терапевтичному та ендодонтичному лікуванні зубів. Проводить діагностику та лікування різних видів карієсу та некаріозних уражень, відбілювання зубів, гігієнічну чистку зубів, лікування пульпіту та періодонтиту, естетичні реставрації зубів фотополімерними матеріалами та герметизацію фісур. Виконує стерилізацію та лікування кореневих каналів, використовуючи сучасні методи, такі як генератор озону "Ozonymed" та депофорез, також проводить тимчасове відновлення зубного ряду за допомогою адгезивних мостоподібних протезівРегулярно підвищує кваліфікацію на різноманітних семінарах та курсах.
Андрій Дмитренко
10 квітня '24р.
Був на консультації, мені усе сподобалося, загальна атмосфера чудова. Записався на подальше лікування зубів
Стоматолог, ендодонт, стоматолог-терапевт, стоматолог-ендодонтист
Радченко Марина Віталіївна – лікар стоматолог-терапевт, ендодонтист в мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент». Дійсний член Асоціації стоматологів України. Спеціалізується на терапевтичній стоматології, а саме: лікування карієсу, пломбування зубів та кореневих каналів, естетична реставрація зубів фотополімерними матеріалами, герметизація фісур, шинування зубів, професійна гігієна порожнини рота, лікування кореневих каналів. Використовує в своїй роботі лише найкращі матеріали та сучасне обладнання.
Галина Радужна
05 квітня '24р.
Пломбувала зуби в люмі денті у Марини Віталіївни. Приємна лікарка, було не боляче.
Стоматолог, ендодонт, стоматолог-терапевт, стоматолог-ендодонтист
Охременко Василь Олексійович – лікар стоматолог-терапевт, ендодонтист в мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент». Спеціалізується на лікуванні захворювань зубів, виправленні видимих дефектів за допомогою фотополімерних матеріалів. Проводить чистку зубів методами Scaling і Air-Flow для комплексного очищення та підтримки здоров'я ротової порожнини, офісне та домашнє відбілювання зубів, лікування кореневих каналів за допомогою дентального мікроскопа та сучасних методів обтурації.
Влад Кисленко
27 квітня '24р.
Рекомендую Люмі Дент на Позняках, залишитесь задоволені. Особлива вдячність лікарю Охременко В.О. Було зроблено все можливе, щоб зберегти мій зуб. Дуже дякую за відмінну роботу
Стоматолог, ендодонт, стоматолог-терапевт, стоматолог-ендодонтист
Нагірна Юлія Михайлівна – лікар стоматолог-терапевт, ендодонтист в мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент». Дійсний член Асоціації стоматологів України. Є сертифікованим фахівцем з ендодонтичної мікроскопічної мікрохірургії зубів та реставраційних технік. Спеціалізується на лікуванні каріозних та некаріозних уражень зубів, шинуванні зубного ряду, професійній гігієні ротової порожнини. Юлія Михайлівна досконало володіє методиками реставрації зубів за допомогою сучасних реставраційних систем, є спеціалістом з лазерної стоматології та роботи з дентальним мікроскопом.