Лікарі онкологи в Києві (Дарницький район)

Устинова Ірина Сергіївна
Очень хороший врач и человек, рекомендую.
05 грудня '23 г.
Валерия Кайда
Після однієї консультації трихолога у Сенсаві НААААРЕШТІ мені доступно виклали проблему,назначили лікування і сподіваюсь тепер моє волосся буде в такому ж стані,як раніше. Консультувала Брізіцька, дуже приємний лікар!
21 липня '21 г.
Прохожу лечение волос у Оксаны Николаевны. Очень благодарна и довольна первыми результатами. Волосы стали меньше сыпаться, и как будто толще стал сам волос. Врач объясняет все по поводу каждой процедуры и выполняет бережно и аккуратно.
18 липня '21 г.
Катерина
На консультацію до трихолога ми звернулись у зв`язку з тим, що у доньки, 15 років, почало дуже сипатися волосся. Лікар Оксана Миколаївна нам дуже сподобалась. Вона була уважна до нас, розпитала детально про проблему, зробила діагностику волосся. Рекомендації лікаря дієві, будемо продовжувати лікування і сподііваємося відновити гарне волосся.
02 липня '21 г.
Дерматовенеролог, онколог, трихолог
21 рік досвіду
Викликати лікаря додому
Доктор проводить діагностику і лікування дерматологічних та венерологічних захворювань. Лікує хламідіоз, мікоплазмоз, атопічний і контактний дерматити, акне і грибкові ураження шкіри. Виконує дерматоскопію. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю. Виконує видаленні шкірних новоутворень лазером, радіохвилею і хірургічно.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.6
Мамолог, Онколог, Хірург
Доктор Бобиляк Олег Романович спеціалізується в онкології, мамології та хірургії. Діагностує за допомогою аналізів крові на онкомаркер і біопсії, а також лікує рак молочних залоз. Хірургічним шляхом видаляє злоякісні новоутворення. Консультує в якості мамолога та оглядає груди на предмет наявності пухлин. Надає послуги лікування інших різновидів карциноми.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.7
Акушер-гінеколог, онкогінеколог, УЗД-фахівець
21 рік досвіду
Лікар акушер-гінеколог першої категорії, спеціалізується в області онкогінекології. Надає послуги з усіх видів порожнинних гінекологічних операцій; володіє методикою гінекологічного УЗД, методами діагностики та лікування патології шийки матки, лікування ЗПСШ, гормональних порушень, гіперпластичних процесів ендометрія, міом матки, функціональних кіст. Закінчила лікувальний факультет Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-28
Мамолог, Онколог
Лікар-мамолог, онкохірург вищої категорії. Виконав понад 5 000 операцій, спеціалізується на хірургії захворювань онкологічного профілю: молочної залози, м'яких тканин, щитовидки і т.д. Автор винаходу «Спосіб радикальної резекції молочної залози при онкологічної патології».
Дерматовенеролог, дерматоонколога
Володимир Валерійович – лікар дерматовенеролог, дерматоонколог, що дигностує та лікує дерматологічні патології, у тому числі злоякісні, а також венеричні захворювання. Видаляє новоутворення радіохвильовим та хірургічним методом. Здійснює дерматоскопію шкірних новоутворень.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Мамолог, Онколог, Хірург, Дерматоонколог
Лікар мамолог, онколог, хірург першої категорії. Надає послуги з оперативного лікування онкологічних захворювань молочної залози, м'яких тканин, шкіри із застосуванням методик пластичної хірургії, володіє методами радіохвильової хірургії. Закінчила Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.7
Хірург-онколог
Мамолог, онкохірург, пластичний хірург
Пластичний хірург , що проводить операції на обличчі та тілі. Автор понад 10 наукових робіт
Записатися на прийомЗа місяць записано 2 пацієнта
Онколог, мамолог, онкохірург
Лікар хірург вищої категорії, онколог, мамолог. Надає послуги з виконання всього спектру амбулаторних операцій, володіє методами і методиками ректороманоскопії, пункціональной діагностики, діатермокоагуляції новоутворень. Мамологічні, проктологічні обстеження, лікування при патології судин.
Київ вул. Дніпровська набережна, 25 м.Осокорки153м.Позняки277