Сторінка 6. Алергологи в Києві

Доктор толковый и умный, подробно рассказывает о проблеме и как от нее избавиться.
07 серпня '16 г.
Влада
Я поражена качеством лечения. Такой опытный врач в нашей стране редкость.
05 жовтня '16 г.
Всю информацию получила, очень хороший специалист и человек.
21 липня '16 г.
Консультацией я осталась очень довольна, лечением тоже - ребеночку стало гораздо лучше
07 вересня '16 г.
Евгений
Очень внимательный, компетентный врач, обращается с пациентом хорошо.
13 серпня '16 г.
Маша
Никогда не придавала аллергии ббольшого значения (небольшие высыпания), но после серьезного приступа появилась необходимость в консультации. Нина Викторовна оказалась очень грамотным специалистом, назначила мне и лечение, и профилактику осложнений.
23 липня '16 г.
Дитячий алерголог
Косован Юлія Петрівна - дитячий алерголог другої категорії спостерігає дітей з бронхіальною астмою, алергічним ринокон’юнктивітом, атопічним дерматитом, кропивянкою, набряками Квінке. Проводить сучасну алергодіагностику, симптоматичну і специфічну терапію алергій.
Дерматовенеролог
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань шкіри. Проводить діагностику хвороб лампою Вуда та за допомогою дерматоскопа. Здійснює прийом дорослих та дітей. Лікує лишай, псоріаз, екзему, дерматити, демодекоз та акне. Систематично підвищує свою кваліфікацію на курсах з дерматології.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-03
Педіатр
Терапевт
Викликати лікаря додому
Лікар проводить профілактику всіх можливих порушень стану здоров'я, первинну діагностику, супровід та лікування найбільш поширених захворювань органів та систем. Також проводить первинну діагностику та офтальмологічне огляд, офтальмоскопію та отоскопію для діагностики захворювань системи ЛОР органів.
Терапевт
Викликати лікаря додому
Чому я працюю лікарем? Ще з дитинства я вирішила, що буду лікарем. Завжди цікавила наука та те, як працює наш організм. Володіючи знаннями у медичний сфері, я розумію, що можу допомагати людям розширювати розуміння про свій організм, лікувати патології, розвивати науку і вносити вклад у медичні досягнення, які з кожним роком будуть тільки покращувати якість нашого життя.
Консультація Только онлайн - 350
Сімейний лікар
Чому я працюю лікарем? Тому що мене завжди захоплювали можливості людського організму, медицина як наука в цілому, а також можливість поліпшувати рівень життя людей шляхом покращення їх самопочуття, зменшення болю та налагодження роботи організму.
Консультація Тільки онлайн - 350
Пульмонолог, Терапевт
Педіатр, сімейний лікар
Доктор Яківчук Людмила Василівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії в області педіатрії та сімейної медицини. Проводить діагностику і лікування захворювань верхніх дихальних шляхів (синусити, фарингіти, тонзілити, гострі распіраторні інфекції), шкіри, шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи. Розшифровує результати інструментальних та інших методів досліджень, при наявності відхилень від норми надасть рекомендації.
Київ смт. Глеваха, вул. Підприємницька, 10Д (при в’їзді до м. Васильків, по вул. Декабристів, навпроти буд. 332) м.Теремки15
Педіатр
Викликати лікаря додому
Владимирець Олена Сергіївна лікар-педіатр другої категорії, проводить прийом дітей з народження. Займається діагностикою та лікуванням: захворювання органів дихання: трахеїт, бронхіт, пневмонія. Захворювання ЛОР-органів: отит, фарингіт, синусит, ларингіт. Дитячих інфекційних захворювань: вітряна віспа, скарлатина, коклюш, Коксакі. Захворювань шкіри: дерматити, стрептодермія, герпетичні та грибкові захворювання шкіри.
Сімейний лікар, УЗД-спеціаліст
Скворцова Марія Анатоліївна - сімейний лікар першої категорії, лікар ультразвукової діагностики. Надає кваліфіковану лікувально-діагностичну допомогу в усіх випадках захворювань (захворювання шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи, захворювання органів дихання, всi невідкладні стани). Визначає і застосовує об'єктивні методи обстеження.