Вакуленко Наталія Вікторівна

Алерголог
Спеціалізується на виявленні та терапії алергічних патологій. Лікує пацієнтів з бронхіальною астмою, набряком Квінке, атопічний дерматит, харчової і лікарської алергією. Проводить молекулярну діагностику, ведення вагітності при алергічних розладах, спирографических дослідження.

Натан
Каждую весну страдаю от ужасных аллергических реакций и наконец-то нашел врача который мне действительно серьезно помог с переносимостью данной проблемы. Спасибо вам большое Наталия Викторовна! Жаль только что я вас раньше не встретил.
Уже длительное время хожу к Вакуленко Наталье Викторовне и очень довольная ее назначениями. К тому же не могу не сказать какой она приятный человек, помимо того что профессионал своего дела.

• 2015 р. — "Основи молекулярної алергології "Української школи молекулярної алергології та імунології;
  • 2015 р. — "Тренінг для Тренерів Міжнародної Мережі Університетів Молекулярної алергології та імунології ", професор Вікторія Гаріб, професор Рудольф Валента, м. Відень, Австрія;
  • 2016 р. — конференція з медикаментозної алергії у дітей, Allergy School on Drug Allergyy in Children, Belgrade, Serbia;
  • 2016 р. — конференція з медикаментозної алергії у дорослих, 7th Drug Hypersensitivity Meeting (DHM), 22-23 April 2016, Malaga, Spain.

• Член Європейської Асоціації Алергології і Клінічної імунології (ЕААСI);
  • Член Всесвітньої Організації Алергології (WAO);
  • Член Української школи молекулярної алергології та імунології Міжнародного мережевого університету молекулярної алергології та імунології.