Сторінка 3. Неврологи у Дніпрі

Зоя
Досконально изучил болезнь и качественно пролечил.
28 липня '16 г.
Дарина
У врача настоящий талант! Не устаю благодарить его за помощь моему ребенку
11 жовтня '16 г.
Выражаю огромную благодарность самому внимательному доктору.
16 червеня '16 г.
Настя
У Філюк особисто мені приємно лікуватися. Вона дуже грамотний і досвідчений невролог, культурна і приємна жінка. Дуже Вам вдячна за допомогу, Ірина Олексіївна!
05 січня '17 г.
Гюнай
Побольше бы таких врачей, как Анна Васильевна. Наконец-то я избавилась от бессонницы и мучительных головных болей.
12 серпня '16 г.
Вика
После тог как поставили диагноз вегетососсудистой дистонии постоянно мучали симптомы. Анна Васильевна комплексно подошла к решению проблемы, головокружения и слабость позади, ура!
04 жовтня '16 г.
Невролог
Лікар Борисенко Валерія Сергіївна надає консультаційні послуги в області неврології. Веде лікування і спостереження за пацієнтами з гострою та хронічною неврологічною патологією, в тому числі судинними захворюваннями, спадковими хворобами, нейродерміту, нейром'язовими і вертеброгенними порушеннями, судомним синдромом. Також надає лікарську допомогу при неврозах, безсонні.
Невролог
Лікар-невролог, спеціалізується на консультування ургентних хворих, лікуванням різних неврологічних хвороб. Є магістром медицини з неврології.
Дніпро ул. Шолом Алейхема, 4/26 м.Вокзальна3916
Невролог
Лікар здійснює прийом пацієнтів з неврологічними захворюваннями. Успішно лікує наслідки інсультів, закриті неускладнені черепно-мозкові травми, остеохондроз, ВСД, епілепсію, невралгію та хронічну нейропатичну біль. Для уточнення діагнозу призначає дуплексне сканування судин шиї та голови мозку.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Дніпро вул. Січеславська Набережна, 16 Б м.Вокзальна299
Невропатолог
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-07
Невролог
Давайте знайомитись, мене звати Максименко Наталія Сергіївна, лікар- невролог І категорії. Закінчила медичну академію у м.Дніпро в 2010 році, та інтернатуру за спеціальністю "Неврологія". Маю досвід роботи 12 років. Нещодавно розпочала свою професійну діяльність у новій клініці "Бохан". В ній я зможу використовувати передові технології та співпрацювати з іншими висококваліфікованими медичними спеціалістами. Мої знання у галузі неврології дозволяють мені глибоко розуміти причини і особливості складних проблем нервової системи, зокрема вертебрології, і ефективно їх вирішувати.
Дніпро вул. Ніла Армстронга 4а (Казакова 4а) р.Шевченківський
Невролог, лікар з функціональної діагностики
Лікар проводить обстеження пацієнтів за допомогою таких методів, як: комп'ютерна електроенцефалографіята електрокардіогарфія. Займається діагностикою і лікуванням гострих та хронічних порушень мозкового кровообігу, лікуванням шуму в голові, остеохондрозу, панічних атак тощо.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Невролог, ботулінотерапевт
Спеціалізація: загальний прийом; судинні захворювання нервової системи; головний біль; мігрень; біль у спині; демієлінізуючі, дегенеративні захворювання нервової системи, наслідки і стійкі залишкові явища черепно-мозкової травми; ботулінотерапія. Співавтор 12 наукових публікацій, в тому числі англомовних, опублікованих в журналах Scopus, Web of Science
Невролог
Дитячий лікар невролог вищої категорії, кандидат медичних наук. Спеціаліст приймає дорослих і дітей, займається лікуванням невротичних розладів, органічного ураження мозку, перинатальним ураженням ЦНС, затримкою психомовного розвитку, епілепсією, епілептичними синдромами та ін.
Невролог дитячий, психолог
Лікар надає допомогу дітям з неврологічними захворюваннями. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи, УЗД, нейросонографію, КТ або МРТ. Успішно лікує епілепсію, гіперактивність, ДЦП, черепно-мозкові травми, синдром дефіциту уваги і системні розлади.
Невролог
Лікар-невролог, займається виявленням патологій нервової системи судинного, запального, травматичного та іншого походження.