Сторінка 15. Лікарі у Дніпрі (Центральний район)

Алла Бойченко
Хочу поблагодарить за хорошее удаление моего желчного. Переживала, что будут шрамы, сейчас прошло две недели после операции и очень аккуратно все!! Спасибо!! Всем рекомендую!!
30 листопада '-1 г.
Елизавета
Рекомендую. Лучшие специалисты и высокий уровень сервиса. Удалила родинку у Пробачай. Очень довольна подходом! Это лучший врач
09 лютого '21 г.
07.04.2017
Мені дуже сподобався лікар, я дуже задоволена його професійністю. Все розпитав, детально обстежив, все розповів та пояснив. Було запропоновано безліч варіантів вирішення проблеми, зупинилися на більш оптимальному. Дякую лікарю!
05 березеня '20 г.
Клиент
Дуже сподобалася уважність лікаря. Глибокі пізнання у своїй галузі. З питанням з яким я звернулася до нього, вже була ні в до одного фахівця. І приємно те, що від Володимира Івановича я вийшла з упевненістю, що мою проблему можна вирішити!
07 березеня '20 г.
Хірург
Лікар проводить малоінвазивні та лапароскопічні оперативні втручання на органах гепатобіліарної системи та підшлункової залози. Лікує жовчнокам'яну хворобу, панкреатит, фіброз печінки, цироз, пупкові та пахові грижі, жировий гепатоз печінки. Бере участь в міжнародних конференціях і семінарах.
Онколог, мамолог, хірург
Лікар займається лікуванням онкологічних патологій. Спеціалізується на видаленні доброякісних і злоякісних новоутворень молочних залоз, шкірних покривів і м'яких тканин. Проводить консервативне лікування передпухлинної патології. В роботі використовує традиційні і сучасні методики.
Дніпро ул. Шолом Алейхема, 4/26 м.Вокзальна3916
Дерматовенеролог, дитячий дерматовенеролог, онколог, косметолог
31 рік досвіду
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на виявленні та лікуванні захворювань шкіри і венеричних патологій. Здійснює прийом дорослих і дітей. Виїжджає додому до пацієнтів. Виконує ультразвукову чистку особи, контурну пластику обличчя і губ. Лікує акне, вугровий хвороба, розацеа, псоріаз, дерматомікози.
Стоматолог-терапевт
Доктор Авдоніна Лариса Іванівна спеціалізується на патологіях слизової оболонки ротової порожнини, інфекційних ураженнях ясен, алерго-імунологічних реакціях. Проводить консультації, профілактичні огляди. Діагностує і призначає терапію, включаючи лікарську, фітотерапію, аллопатичні препарати. Практикує гомеопатію для лікування зубних хвороб.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Дніпро вул. Леоніда Стромцова, 3 А (оф. 212-217) м.Вокзальна6513
Кардіолог
Лікар-кардіолог з 21-річним досвідом роботи. Записатися на прийом до Романенко Сергію Володимировичу необхідно при появі таких симптомів — дискомфорт, біль за грудиною, що підсилюються при навантаженні або присутні в спокої. Крім того, доктор допомагає позбутися прискореного серцебиття, задишки, набряклості нижніх кінцівок, нормалізувати серцевий ритм, артеріальний тиск. Романенко Сергій Володимирович має навички розшифровки електрокардіографії, холтерівського моніторування. Дані дослідження допомагають дослідити роботу серця, встановити причину появи болю у грудині. Також фахівець займається профілактикою хвороб серцево-судинної системи (дієта, медикаментозні засоби), що необхідно для попередження розвитку таких важких ускладнень, як інфаркт, порушення мозкового кровообігу.
Дніпро пр. Пушкіна 11-а м.Вокзальна337м.Метробудівників5511
Хірург
Лікар Родинська Галина Олександрівна проводить консультаційний прийом пацієнтів, передопераційну підготовку, післяопераційні перев'язки і т.д. У компетенції фахівця такі малоінвазивні операції як ендоскопічна діагностика внутрішніх органів. Лікар має першу кваліфікаційну категорію, постійно вдосконалюється, поповнює багаж знань.
Проктолог, хірург
Лікар займається діагностикою та лікуванням проктологічних захворювань. Спеціалізується на терапії різних хвороб хірургічними методами. Бере активну участь в науково-практичних конференціях, семінарах і з'їздах з хірургії й проктології. Здійснює консультативний прийом в клініці за попереднім записом.
Консультація 420/390 грн.
Кардіолог
Лікар займається виявленням, лікуванням і профілактикою захворювань серцево-судинної системи. Приймає пацієнтів з набряком нижніх кінцівок, задишкою, підвищеною пітливістю, різкими перепадами артеріального тиску. Автор 27 друкованих праць, у тому числі в зарубіжних виданнях, автор патенту на винахід. Систематично бере участь в українських, європейських та міжнародних конгресах кардіологів.
Терапевт
Викликати лікаря додому
Лікар займається діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань серцево-судинної і дихальної систем, а також шлунково-кишкового тракту. Консультує перед проведенням вакцинації. При необхідності направляє на УЗД внутрішніх органів. Лікує хронічний бронхіт, гастрит, цистит, бронхіальну астму, харчові отруєння, грип, ГРВІ, вітрянку.
Акушер-гінеколог
Лікар займається виявленням та лікуванням захворювань жіночої статевої системи. Здійснює ведення вагітності, проводить ультразвукове дослідження органів малого таза. Приймає пацієнток з передменструальний синдром, клімаксом, патологіями шийки матки, урогенітальними інфекціями і гормональними патологіями.
Консультація 500/660 грн.