Титаренко Оксана Анатоліївна

Кардіолог дитячий
лікар вищої категорії
Лікар займається виявленням і лікуванням серцево-судинних захворювань у дітей. Виконує електрокардіографію, розшифровує результати дослідження. Лікує порушення артеріального тиску, пороки серця. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Графік роботи фахівця: Час роботи фахівця:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед

18:30
19:00
Дніпро ул. Шолом Алейхема, 4/26 м.Вокзальна3916

Anna Vietrova
Все дійсно дуже добре. Все доступно пояснили, розповіла і все обговорили. разом вирішили найоптимальніший шлях лікування. В принципі, я хоч зрозуміла, в чому була причина стану моєї дитини. Консультацією та лікуванням задоволена.
Антон
Лікар уважно ставиться до свої маленьких пацієнтів. Правильно поставила діагноз. Я залишився задоволений прийомом. Спеціаліст дуже кваліфікована, добра, у нас з нею склалися доброзичливі стосунки. Лікар молодець, буду ще звертатися.

• 2009 р. — стажування по кардіології в американсько-польському госпіталі в м. Кракові.
  • 2009 р. — стажування в польсько-американському інституті педіатрії.
  • 2014 р. — стажування у відділенні дитячої кардіохірургії в клініці Heart and Diabetes Center NRW, Bad Oeynhausen, Німеччина.
  • 2016 р. — отримала сертифікат спеціаліста за спеціальністю «Функціональна діагностика».
  • 2016 р. — вища категорія за спеціальністю дитяча кардіоревматологія.