Сторінка 14. Лікарі у Дніпрі (Центральний район)

Погорілий Олександр
Нам дуже пощастило, що ми попали до Станіслава Сергійовича. Він нам запропонував самий оптимальний варіант лікування. Це молодий талановитий лікар.Ми будемо і надалі лікуватись у нього.
30 листопада '-1 г.
Алена
Очень хороший специалист.Всем рекомендую. Профессионал .Спасибо что есть такие специалисты.
30 листопада '-1 г.
Завьяловы
Все було чудово, нам дуже сподобалося. У доктора ми спостерігаємося давно. Лікар завжди висловлює об'єктивну думку, дає хороші рекомендації, та на що потрібно звернути увагу. Ми дуже задоволені роботою цього видатного фахівця. Дякую!
03 березеня '20 г.
Динис
Нормальна, професійна лікар. Призначив лікування, та все пояснив, у мене не виникло до нього жодних питань. Також запропонував операцію, але лише в тому випадку, якщо лікування не допоможе. Але все обійшлося. Дякую спеціалісту!
13 лютого '20 г.
Офтальмолог
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-09-29
Уролог, хірург
Лікар спеціалізується на діагностиці та комплексному лікуванні урологічних патологій. Виконує троакарну цістостомію, пластику вуздечки, орхектомія, стентування сечоводів і інші операції. В роботі використовує традиційні і сучасні методики. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Дніпро вул. Королеви Єлизавети 2-ї, 7 р.Шевченківський
Акушер-гінеколог
Дніпро пр-т Дмитра Яворницького, 67 А м.Вокзальна287
Дерматовенеролог, Трихолог
Лікар займається виявленням, лікуванням та профілактикою захворювань шкіри та волосся. Приймає пацієнтів з акне, екземою, алергічним дерматитом, демодекозом, псоріазом, кропив'янкою та іншими шкірними патологіями. Бере активну участь в науково-практичних конференціях і онлайн-семінарах.
Записатися на прийом8 онлайн записів
Педіатр, неонатолог
Володіє необхідними лікувально – діагностичними навичками для діагностики та лікування дітей від народження до 18 років.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Уролог, хірург
Лікар уролог і хірург, займається діагностикою та терапією урологічної та хірургічної патології у дітей, а також надає первинну хірургічну обробку ран, видалення шкірних новоутворень, ліпом, атером, мозолів, врослого нігтя.
Отоларинголог
Лікар дитячий отоларинголог вищої категорії, фахівець має великий досвід у всіх ЛОР-процедур у дітей, включно з різними промиваннями, розтин абсцесів ЛОР-органів, кріозакалювання, видалення сірчаної пробки та ін.
Акушер-гінеколог
Дніпро пр-т Дмитра Яворницького, 67 А м.Вокзальна287
Психолог, невролог, психотерапевт, гіпноаналітік
Ребедайло Виталий Васильевич специализируется в областях неврологии и психологии. Занимается диагностикой и лечением невротических и психосоматических расстройств, а также депрессивных состояний. Ведет частную практику как психолог, консультирует, оказывает психотерапевтическую поддержку. В работе в числе прочих использует методики гипнотерапии.
Дніпро Європейська площа, 9 м.Вокзальна224
Сонолог, УЗД-фахівець
Лікар проводить ультразвукове дослідження різних органів і систем. Виконує УЗД сечового міхура, нирок, щитоподібної залози, м'яких тканин і лімфатичних вузлів. Після завершення дослідження складає висновок і робить однозначний висновок про відсутність або наявність патології.