Сторінка 16. Лікарі у Дніпрі (Центральний район)

Татяна
Я отримала стовідсоткову консультацію. Йдучи до лікаря, я не зовсім розуміла суть своєї проблеми. А вийшла з повним розумінням своєї ситуації. Загалом, чуйне ставлення до пацієнта, так як і повинно бути на прийомі у хорошого лікаря.
10 березеня '20 г.
Alina
У мене склалися найкраще враження про лікаря, як про фахівця. Починаючи з того, що лікар особисто зустрів з холу, а після прийому проводив. Лікар професійно підійшов до моєї проблеми, все розповів спокійно, докладно, відповів на питання, взагалі не виникло невизначеності.
08 лютого '20 г.
Мальвина
Була у двох фахівців перед цим. Вони допомогти мені не змогли. Але цей лікар компетентний, діагноз був поставлений, та запропоновані шляхи вирішення проблеми. Я тепер розумію, що робити далі і куди в якому напрямку рухатися. Дякую!
02 лютого '20 г.
Клавдия
Доктор був привітний, уважний, розпитала про всі скарги. Я покладаюся на професіоналізм лікаря і досвід роботи. В цілому, прийом мене порадував атмосферою, дружелюбністю і ніякого тиску. Я, до цього, зверталася до інших фахівців, є з чим порівняти.
17 лютого '20 г.
Нейрохірург, судинний невролог
21 рік досвіду
Лікар займається діагностикою та терапією неврологічних захворювань. Успішно лікує наслідки інсульту, неврити, невралгії, атеросклеротичні ураження, внутрішньомозковий крововилив, міжхребетні грижі, остеохондроз. Приймає пацієнтів з частими запамороченнями, головним болем, болем у спині, шиї і кінцівках. Учасник міжнародних конференцій країн Європи і Америки.
Консультація 500/660 грн.
Психіатр
Лікар спеціалізується на виявленні та лікуванні афективних розладів, панічних атак, аутизму, порушень харчової поведінки і шизофренії. Займається терапією психічних порушень, які виникли в результаті перенесених черепно-мозкових травм. Розшифровує результати електроенцефалографії.
УЗД-спеціаліст
Лікар займається виявленням різних захворювань за допомогою ультразвукового устаткування. Виконує УЗД черевної порожнини, передміхурової залози, м'яких тканин, щитовидної залози і лімфатичних вузлів. Також проводить урологічне і гінекологічне УЗД. Займається розшифровкою результатів досліджень.
Кардіолог, сонолог
21 рік досвіду
Доктор Захарченко І.М., веде консультативно-амбулаторний прийом пацієнтів з різною серцево-судинною патологією (огляд, розробка комплексу обстеження і лікування). Володіє основними методами обстеження хворих кардіологічного профілю: допплер Ехо КГ, ЕКГ, ультразвукове дослідження судин.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Стоматолог-ортодонт
Стоматолог-ортодонт першої кваліфікаційної категорії. Надає послуги з профілями дорослої і дитячої стоматології. Коригує неправильний прикус, вирівнює зуби. Застосовує в роботі лінгвальні брекети і незнімні пластини. Встановлює еластопозіціонери. Звертається до новітніх розробок і ортогнатичним оперативним втручанням. Має членство в Асоціації ортодонтів України.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Дніпро вул. Леоніда Стромцова, 3 А (оф. 212-217) м.Вокзальна6513
Рентгенолог
Лікар спеціалізується в області рентгенології. Виконує рентген внутрішніх органів та суглобів. Займається розшифровкою рентгенографії, описуючи результати знімків. Систематично підвищує свою кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Рентгенолог
Записатися на прийом1 онлайн запис
Акушер-гінеколог
Лікар спеціалізується на плануванні та веденні вагітності. Проводить лікування запальних захворювань жіночої статевої системи. Веде облік вагітних, оцінює загальний стан, направляє на лабораторні і діагностичні заходи. Приймає пологи, усуває ускладнення (травми, розриви).
Невролог
Лікар-невролог, спеціалізується на консультування ургентних хворих, лікуванням різних неврологічних хвороб. Є магістром медицини з неврології.
Уролог
Викликати лікаря додому
Лікар займається виявленням та лікуванням урологічних патологій. Виконує катетеризацию сечового міхура, біопсію передміхурової залози, обрізання крайньої плоті. Лікує хронічний простатит, еректильну дисфункцію, чоловіче безпліддя, пієлонефрит, фімоз.