Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Сторінка 3. УЗД очей в Києві в суботу

166
4,0
Знайдено 32 клініки

Працюють по:

Сб Нед
10
Лиза
Клиника профессионалов. Рекомендую. На здоровье не экономят. Обошлись без операции, хотя в Америке на этом настаивали.
30 ноября '-1 г.
10
Татьяна
Посетила доктора диагноста УЗИ Щербакова А.И., очень внимательньій,деликатньій,компетентньій специалист.Собрал анамнез,задавал уточняющие вопросьі,бьіло ощущение индивидуального подхода,а не потока.Очень благодарна за консультацию и рада полученньім результатам!Мне не пришлось принимать еще 3 месяца серьезньій препарат.Рекомендую от чистого сердца!
30 ноября '-1 г.
10
Наталья
Добрый день. В эту клинику попала по рекомендации семейного врача. Нужно было сделать УЗИ. Атмосфера просто супер. Большое спасибо за такое обслуживание. На ресепшене очень внимательны и вежливы. Побольше бы таких людей. И мы бы меньше болели.19/ 02/2020
30 ноября '-1 г.
9
Елена
В этой клинике я лечусь не первый год,и очень довольна и врачами и атмосферой, ни один из специалистов,к которым я обращалась не оставил делать лучшего,все внимательны и очень опытны .
30 ноября '-1 г.
10
Олеся
Здравствуйте !Хочу поделиться отзывом о клинике и о специалисте к которому обращалась в этот центр.Начало беспокоить боли внизу живота,запереживала.Я обратилась к гинекологу.Девочки ,лучшего специалиста я не встречала,честно.Врач гинеколог женщина внимательная,умная,отзывчивая.Понимаете очень важно когда приходишь к специалисту и выходишь с полным пониманием о себе и своём здоровье.Женщина врач буквально разжевала и положила в рот о состоянии.Это очень важно девочки.Не возникало даже мысли заходить в интернет и дополнительно почитать о диагнозе.По больше бы таких специалистов.Советую.Я довольна
30 ноября '-1 г.
10
Олеся
Здравствуйте !Хочу поделиться отзывом о клинике и о специалисте к которому обращалась в этот центр.Начало беспокоить боли внизу живота,запереживала.Я обратилась к гинекологу.Девочки ,лучшего специалиста я не встречала,честно.Врач гинеколог женщина внимательная,умная,выслушает,объяснит расскажет по проблеме ,разжуёт и подождёт в рот в хорошем смысле.Это я к тому что важно выйти от врача и четко понимать что с тобой и причина.Не возникает мысли потом залезать в интернет и дополнительно искать информацию.Консультация и лечение на высшем уровне.Обращайтесь не пожалеете
30 ноября '-1 г.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
2,1
Київ пров. Будівельників, 4 (новий вихід з метро "Дарниця")
м.Дарниця13 6 м.Лісова44 9
Багатопрофільна клініка "Меддіагностика" забезпечує можливість проходження багатьох діагностичних та лікувальних процедур. Медичний центр працює вже більше 36 років. В центрі трудяться тільки висококваліфіковані спеціалісти, у тому числі лікарі вищої категорії, доктора медичний наук.
Працює з 08:00-20:00
Сб: 08:00-16:00
5,1
Київ вул. Старонаводницька, 13 (офіс 48)
м.Печерська16 5 м.Палац Україна31 16 м.Дніпро39 7
Медичний заклад "Міжнародний медичний центр" - спеціалізований центр. Рік відкриття - 1999. Спочатку називався "Лабораторія доктора Редгера" як спадкоємець медичних традицій берлінських закладів - Медичного діагностичного інституту та Інституту медичної молекулярної діагностики. У медичному центрі працюють фахівці з функціональної та ультразвукової...
Працює з 08:00-19:00
Сб: 09:00-15:00
5,1
Київ вул. Вишгородська, 45/2
м.Героїв Дніпра57 11 м.Мінська57 13 м.Оболонь57 11
KINDERKLINIK — єдина спеціалізована мережа клінік для дітей та батьків у Києві. 4 філії у Києві: Виноградар, Печерська. Позняки, Голосієво. Доказові лікарі для дітей та дорослих. Власна лабораторія.
Працює з 09:00-19:00
Сб: 09:00-19:00
5,1
Київ вул. Дєміївська, 16
м.Деміївська7 3 м.Голосіївська11 5
KINDERKLINIK — єдина спеціалізована мережа клінік для дітей та батьків у Києві. 4 філії у Києві: Виноградар, Печерська. Позняки, Голосієво. Доказові лікарі для дітей та дорослих. Власна лабораторія.
Працює з 09:00-19:00
Сб: 09:00-19:00 Нд: 09:00-19:00