Сторінка 4. Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів) в Києві

4,0
Знайдено 67 клінік

Татьяна и Джерри
Лечили с мужем зубы у Галаджий Владислав Юрьевич и Перунина Ольга Владимировна . Врачи отличные , очень внимательное и профессиональное отношение к пациентам . Ольга Владимировна просто спасла ситуацию с моей поездкой когда за день до отлёта у меня отломался кусок переднего зуба ! А Владислав Юрьевич сделал все возможное чтобы сохранить зубы мужа под коронками что бы установить новый мостик . Рекомендую .
Антонина
Я очень довольная, что моя семья лечит зубы в клинике “Смайл”. Мы каждые полгода стараемся посещать врача. Услугами пользовались разными, начиная от консультации, заканчивая пломбированием корневых каналов, протезирование зубов. Спасибо коллективу.
Григорий
В специализированной клинике “Смайл”, недавно делал операцию удаление зуба мудрости. Понравился подход специалиста к данной проблемы. Прежде чем приступить к операции обсудили все нюансы. Использовалось новейшее оборудование. Теперь буду лечить зубы только в этой клинике.
Лилия
Хорошо, что в клинике “Смайл” предоставляю услугу художественной реставрации зубов. Я была поражена результатом. Они сделали все в лучшем виде. При работе использовали материал, приближённый к цвету моих натуральных зубов. Всем рекомендую.
Антонина
Григорий
Київ вул. Бориспільська, 12 Б
м.Червоний хутір37 10 м.Бориспільська43 9 м.Харківська47 11
Спеціалізований центр "Евродент-плюс" — стоматологія з високоефективним і безпечним підходом до питання профілактики хвороб і лікування зубів. A-PRF-терапія в стоматології, вектор-терапія, озонотерапія і лікування під мікроскопом — сучасні технології, що застосовуються в клініці.
  • Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів)
Київ пр-т Миколи Бажана, 12 (оф. 5)
м.Осокорки8 3 м.Позняки14 6
Спеціалізована клініка "Смайл" надає комплексне лікування стоматологічних патологій. Пріоритетність установи — якісне обслуговування за розумну ціну.
Київ вул. Саксаганського, 67
м.Олімпійська15 5 м.Палац спорту17 5 м.Вокзальна23 12
Спеціалізована клініка "КЕМ-Стоматологія" займається рішенням проблем із зубами.
4,3
Спеціалізований медичний центр "Стоматологічна клініка доктора Дахно" почала функціонувати в 1997 році.
Київ бул. Академіка Вернадського, 4
м.Святошин12 6 м.Житомирська15 5
Спеціалізована клініка "Сімейна стоматологія" надає широкий спектр рішення стоматологічних проблем. Крім того, в клініці можна отримати послуги з медичної косметології.
4,3
Київ вул. Академіка Вільямса, 15 (корп. 3)
м. Васильківська28 7 м.Виставковий центр25 8 м.Іподром25 11
Стоматологічна клініка "Клуб 32" займається лікуванням зубів сучасними ефективними методами, відновлює естетичну привабливість зубного ряду.
Київ вул. Маршала Тимошенка, 15 Г , Оболонь
м.Мінська9 5 м.Героїв Дніпра20 6 м.Оболонь22 4
Спеціалізована установа "Центр соціальної медицини" забезпечує комплексні стоматологічні послуги пацієнтам. Клініка почала функціонувати в 2004 році.
Київ вул. Анни Ахматової, 13 Д
м.Позняки15 5 м.Харківська20 8
Спеціалізований центр стоматології "М'ята" забезпечує комплексне стоматологічне лікування. Клініка почала функціонувати в 2010 році.
4,3
Спеціалізований центр стоматології "Есте-Лайн" надає якісне лікування зубних захворювань. Клініка осащена сучасним обладнанням: лазерна імплантація KaVo KEY 3, комп'ютерний томограф Gendex USA, ультразвуковий скалер Sirona. У стоматології "Есте-Лайн" стало доступним лікування зубів під мікроскопом з понад 20-ти кратним увелечении.
  • Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів) 220
Київ вул. Академіка Заболотного, 48 А , Теремки
м.Теремки12 2 м.Іподром22 9
Спеціалізована клініка "Стоматолог-Ж" почала функціонувати в 2000 році. Пріоритети клініки — якісне обслуговування за помірні ціни.