Сторінка 10. Кольпоскопія в Києві

Знайдено 124 клініки

Сб Нед Цілодобово
Нещодавно звернулась за допомогою у клініку і не пожалкувала. Працюють справжні професіонали. Прийом розпочався вчасно. Заздалегідь передзвонили і нагадали про час, за що окреме спасибі. Ціни в клініці дкмократичні. Особливу вдячність хочу висловити лікарю - Олені Володимирівіі. Це найкращий лікар доякого я зверталась у своєму житті. Справжній професіонал і чудова, приємна людина. Швидко поставила діагноз, правильно підібрала лікування, яке дійсно вирішило мою проблему. Я з радістю рекомендую такого компетентного лікаря. Спасибі величезне.
Много лет подряд всей семьей обращаемся в клинику ТельбинМед. Очень довольна специалистами, так как была у многих врачей на приёме и есть с чем сравнить,всегда правильный подход к диагностике и к лечению. Врачи подобраны максимально с опытом и хорошими знаниями. Клиника не большая, но очень компактная. На рецепции очень приятные медсестры, можно записаться к интересующему врачу на нужное время , всегда корректно всё объяснят, подберут время, все результаты анализов скидывают на почту. Лично я хочу поблагодарить Глушинкову Елену Владимировну за её подход и профессионализм, всегда правильно подобрано лечение. На протяжении многих лет обращаюсь к ней и вижу результат. Однозначно рекомендую как хорошего специалиста!!!
Жанна
Конфліктну ситуацію яка склалася 20.02.2021 вычерпано . Протезій до центру «Тельбін Мед» та до лікаря не маю.
Олег
Все было великолепно, знаю его уже давно, рекомендую.
Алёна
Людмила Витальевна,спасла мне сына!!!! Я Вам всю жизнь благодарна буду.Специалист высшей категории.СПАСИБО!!!!!!
Георгий
Отличный врач. Великолепный специалист.!!!!!!
Київ пр-т Петра Григоренка, 13б
м.Позняки19 4 м.Харківська33 4
Багатопрофільна приватна клініка "Інсайт Медікал" надає широкий спектр медичних послуг. Тут практикують фахівці за 15 напрямами в медицині. У клініці можна отримати консультацію в області акушерства та гінекології, кардіології, хірургії, психології, неврології, психіатрії, ендокринології та інших.
Київ пр-т Павла Тичини, 22
м.Лівобережна39 11 м.Дарниця52 10 м.Позняки15
Багатопрофільна клініка "Тельбін-Мед" - це медичний центр, що займається чоловічим і жіночим статевим здоров'ям. Установа почала функціонувати в 2005 році. Серед лікарів центру - кандидати медичних наук.
Сеть клиник "Биомед"
Київ пр-т Володимира Маяковського, 27/1 (Троєщина) , Троєщина
р.Деснянський
Медичний заклад МЦ "Біомед", розташований на проспекті Маяковського, надає такі послуги: різноманітні ультразвукові дослідження, функціональна діагностика серцево-судинної системи (моніторування за Холтером, велоергометрія, ЕКГ), дуплексне сканування судин, артерій і вен, кольпоскопія, дослідження нашкірних новоутворень (родимок, гемангіом, базаліом,...
Київ вул. Маршала Гречка, 1д
м.Сирець20 16 м. Нивки21 18
Сучасна клініка широкого профілю САНТЕ займається діагностикою та лікуванням з 21 напрямку. У багатопрофільній клініці САНТЕ до послуг пацієнтів стаціонар, включаючи операційну. Можливий виїзд фахівця додому. Лікарями розроблені комплексні програми з лікування різних захворювань, встановлено сучасне медичне обладнання.
Київ вул. Вишгородська, 45А / 6
р.Оболонський
Центр репродуктивної медицини "Nativita (Натівіта)" спеціалізується на лікуванні жіночого і чоловічого безпліддя. Клініка застосовує комплексні протоколи терапії, враховуючи всі індивідуальні особливості пацієнта. Спеціалісти центру активно впроваджують в роботу останні досягнення біомедицини.
Київ вул. Мейтуса 4
м.Іподром16 6 м.Виставковий центр18 18
Медичний центр "Матуся" — вузькопрофільна клініка, що надає послуги в області гінекології, репродуктології та онкогінекології. В установі можна записатися на прийом до гінеколога-ендокринолога, підліткового гінеколога або ультразвуковому диагносту.
Добробут
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 4 (корп. 5)
м.Оболонь28 8 м.Почайна29 6
Дитяча поліклініка на Оболоні "Добробут" — установа, яка спеціалізується на наданні широкого спектру послуг для дітей. Пріоритетні напрямки клініки — алергологія і дерматологія. Також у клініці приймають гастроентеролог, імунолог, гінеколог, невролог, педіатр, уролог, хірург, психолог та інші лікарі.
Київ вул. Квітки Цісик, 5 Б
м. Академмістечко15
Багатопрофільний медичний центр "ЛЕЛЕКА" - це сучасний лікувальний заклад, який надає спеціалізовану висококваліфіковану медичну допомогу за напрямками: гінекологія, ведення вагітності, пологи, неонатологія та педіатрія.
  • Кольпоскопія з фотофіксацією 690
  • Кольпоскопія без фотофіксації 550
Київ бул. Лесі Українки, 23 Б, 2 поверх
м.Печерська20
  • Кольпоскопія з фотофіксацією 800
  • Кольпоскопія без фотофіксації 650
Київ пр-т Правди, 19 а
р.Подільський
Багатопрофільний медичний центр "Меднайс" - це клініка, концепція якої будується на поєднанні професіоналізму, здобутого в державних медичних закладах, із комфортом та ефективністю приватної медицини. У клініці працюють лікарі з понад десятьох спеціалізацій: гінекологи, урологи, психіатри, психотерапевти, невропатологи, масажисти, масажисти-реабілітологи,...