Гомеопатія від Попових, клініка на Гарматній

м.Шулявська19 6 м. Берестейська24 3
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
Гомеопатична клініка Попових на Гарматній спеціалізується в області терапії різних захворювань за допомогою методів традиційної і народної медицини.
  • Ціни на послуги

• Гомеопатичне лікування грипу

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Алина
Современная медицина на столько плохо себя зарекомендовала, что своего ребенка я сразу повела к гомеопату. Тьфу-тьфу не ребенок блеет редко, чувствует себя хорошо, так что смело рекомендую клинику знакомым.
Делала тут ультразвуковую диагностику. Оборудование новенькое, в клинике чисто и уютно. Диагносты видно, что разбираются в своем деле. В целом процедурой я осталась довольна.
Вероника
Я уже давно лечусь только гомеопатическими средствами, но мой лечащий доктор уехала за границу и пришлось искать нового специалиста. И нашла я своего врача именно тут, крайне довольна сервисом в клинике и рекомендую всем знакомым.
Зверніть увагу на інші клініки:
Oxford Medical (Оксфорд медікал) Київ на вул. Предславинська - медичний заклад для дорослих і дітей. Медичний центр входить в мережу однойменних клінік, представлених в Україні. У штаті установи переважно лікарі вищої та першої кваліфікаційних категорій.
Пн — Пт: 08:00-21:00 Сб: 08:00-21:00 Н: 08:00-21:00
Київ пр-т Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда), 8 (корп. 4) м.Оболонь23 4 м.Почайна33 8
Медичний заклад “Мати та дитина” - це спеціалізована клініка, яка займається лікуванням та підтримкою жіночого репродуктивного здоров'я. Почав функціонувати у 2013 році. Серед перших пріоритетів установи – ДРТ.
Пн: 09:00-17:00 Вт: 09:00-17:00 Ср: 09:00-17:00 Пт: 09:00-17:00
Київ вул. Героїв полку Азов (Малиновського), 28 м.Оболонь7 4 м.Почайна29 8
Сучасна медична лабораторія "Нова діагностика" на метро Оболонь відноситься до великої мережі лабораторій, виконує всі види діагностичних досліджень. Деякі види досліджень є унікальними, робляться тільки в цій мережі.
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Н: 00:00-24:00
Сучасна клініка відновлення зору "Візіум" на Позняках відноситься до мережі офтальмологічних клінік, займається лікуванням і діагностикою органів зору у дітей і дорослих. У клініці працюють офтальмологи, офтальмохірурги, лікарі-ретинолога, що мають вищу і другу кваліфікаційну категорію, кандидати наук в галузі медицини.
Пн — Пт: 10:00-20:00 Сб: 10:00-18:00 Н: 10:00-18:00