Сімперович Алла Володимирівна

Рентгенолог
Лікар вищої категорії
Доктор Сімперович Алла Володимирівна спеціаліст вищої категорії, спеціалізується в області рентгенології. Проводить нейрорадіологіческом і радіологічні дослідження м'язово-скелетної системи, надає послуги флюорографії, рентгенографії. Консультує по знімках пацієнта, займається ультразвуковими дослідженнями за допомогою ультразвукових технологій. Надає послуги КТ органів травної і репродуктивної системи чоловіків і жінок. Член Асоціації радіологів України.

Давід
Дуже хороший спеціаліст! Сімейний лікар, направив мене на обстеження до цього фахівця. Алла Володимирівна дуже добре зробила обстеження. Покликала до себе в кабінет, і детально все пояснила, дала заключення. Все дуже добре! Рекомендую!
Надежда
Просто чудовий спеціаліст! Одного разу довелося побувати у неї на обстеженні. Усім залишилася задоволена. Лікар кваліфіковано виконала свою роботу. Розповіла що бачить на знімку, та пояснила через що це може бути. Рекомендую!

• Дніпропетровська державна медична академія, 1995 рік. Спеціалізація — Радіологія — діагностика.
  • 2020р. "Радіологічна Безпека"
  • 2020г. "Невідкладні стани"

• Член Асоціації Радіологів України