Видай Анна Олександрівна

Акушер-гінеколог
Лікар проводить амбулаторний прийом з питань патології жіночої репродуктивної системи, консультації з питань ендокринної гінекології, патології клімактеричного періоду, УЗД органів малого тазу, кольпоскопія, виконання малоінвазивних гінекологічних оперативних втручань.

Раиса
Відмінний лікар! Одного разу мені довелося побувати на консультації у Анни Олександрівни. Лікар просто супер, одне задоволення спілкуватися з такою людиною. Детально оглянула, ще й УЗД сама зробила. Все дуже сподобалося. Рекомендую!
Леня
Чудовий фахівець! Вже давно ходжу на консультації тільки до цього лікаря. Адже завжди впевнена у відмінному результаті. Лікар дуже допитлива, від її пильного погляду не сховається жодна дрібничка. Огляд детальний та якісний. Рекомендую!

• 2010-2016 рр. – навчання у Національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа».
  • 2016-2019 рр. – інтернатура на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика за спеціальністю «Акушерство та гінекологія».
  • 2020 р. - спеціалізація за спеціальністю «Ультразвукова діагностика» на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика.

Лікар акушер-гінеколог надає послуги

• Консультація гінеколога
  • УЗ моніторинг овуляції (4 дослідження) трансвагінально
  • УЗД прохідності маткових труб (ехосальпінгографія/ехогідротубація)
  • УЗ доплерографія органів малого тазу
  • Фолікулометрія (1 дослідження)
  • Введення внутрішньоматкової спіралі, кільця
  • Кольпоскопія
  • Кріогенне лікування ерозії шийки матки
  • Медикаментозне переривання вагітності
  • Обробка стінок піхви лікарськими засобами
  • Хімічна деструкція ерозії шийки матки (лікування захворювань шийки матки солковагіном)
  • Схема лікування за результатами обстеження (гінекологія)
  • Тампон вагінальний (аплікація мазями і розчинами)
  • Тест на вагітність
  • Видалення внутрішньоматкової спіралі, кільця
  • Плазмоліфтинг (PRP-терапія) - в гінекології (1 процедура)
  • Введення внутрішньоматкової спіралі - під УЗД контролем
  • Хімічне видалення множинних кондилом / папілом піхви, вульви, шийки матки (більше 3-х од.) - (солковагіном)
  • Тест для визначення навколоплідних вод у вагінальних виділеннях