Гук Марина Віталіївна

Рентгенолог
Лікар Гук Марина Віталіївна спеціалізується на рентгенології, проводить цифрову рентгенографію органів грудної клітини, органів черевної порожнини, кісткової системи. Разом з іншими колегами, діагностує кишкову непрохідність, сечокам'яну хворобу. Робить рентген всіх відділів хребта, в найкоротші терміни оформляє результати. Відвідує вебінари і курси для підвищення своїх навичок.

Дуже хороша людина, та кваліфікований лікар!. Якось, прийшла до неї за описом знімка. Все дуже сподобалося. Часто буває, що лікарі просять почекати пацієнта на коридорі, поки вони описують знімок. Але тут зовсім не так. Лікар покликала мене з собою та все детально розповіла. Рекомендую!
Коля
Приємна у спілкуванні лікар. Ми дуже душевно з нею побесідували, поки вона виконувала свої професійні обов'язки. Детально все пояснивши, вона запитала у мене, чи залишилися ще якісь запитання. Звісно в мене їх не було, лікар надала повну інформацію що мене цікавила. Рекомендую!

• Національний медичний університет імені О. О. Богомольця — 2017 р. Спеціалізація — лікувальна справа.