22-23 листопада в Києві відбудеться Київський світовий хірургічний конгрес ‘17

Киев ул. Протасов Яр, 23
19-09-2017
22-23 листопада 2017 року у м. Києві відбудеться Київський світовий хірургічний конгрес ‘17. Головною ідеєю даного заходу є створення найбільшої в Україні міжнародної дискусійної платформи, що об’єднає українських хірургів зі всього світу у сфері невідкладної, травматичної воєнної хірургії. Організатор Форуму — Медичний центр “VALIKHNOVSKI SURGERY INSTITUTE”, Співорганізатор — A7 CONFERENCES.
22-23 листопада в Києві відбудеться Київський світовий хірургічний конгрес ‘17

Місце проведення Форуму: ДП Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал», (вул. Лаврська, 10-12, м. Київ, Україна).

Найбільший Київський світовий хірургічний конгрес вперше в Україні продемонструє унікальний досвід українських хірургів з передової. Унікальністю заходу буде те, що його відвідають українські хірурги, що працюють по всьому світу. В рамках конгресу відбудеться презентація європейських протоколів та стандартів хірургічної допомоги, а також презентація досвіду України як хедлайнера та трендсеттера воєнної хірургії Європи та світу. Подія представить найвищий рівень доповідачів, серед яких будуть лише професори та доктори наук з 12 країн світу.

Унікальність заходу полягає у тому, що у конгресі братимуть участь закордонні хірурги-практики світового рівня, які мають українське коріння. Вперше вони зустрінуться на Київському світовому хірургічному конгресі, щоб обмінятися досвідом.

Ростислав Валіхновський, Засновник Медичного центру “VALIKHNOVSKI SURGERY INSTITUTE”; Віце-президент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних та естетичних хірургів, ініціатор та організатор конгресу, заслужений лікар України зазначив: «Я переконаний, що саме зараз час зібрати кращих з кращих українських хірургів, що працюють в світі, особливо тих кому небайдуже майбутнє медицини та зокрема хірургії України, а також здоров’я кожного з нас. Наша країна переживає одні з надскладних часів своєї історії — триває збройний конфлікт на сході України, зростає захворюваність та зменшується тривалість життя. Головна мета конгресу — обмін досвідом та практичне використання сучасних світових стандартів хірургічної допомоги мирного та воєнного часу».

Київський світовий хірургічний конгрес передбачає наступні секції для обговорення:

• нейрохірургія, офтальмологія;
  • щелепно-лицьова хірургія, стоматологія;
  • ендокринна хірургія;
  • торакальна хірургія;
  • кардіохірургія;
  • хірургія травного тракту;
  • хірургія органів малого тазу;
  • хірургія травми (хірургія кінцівок), судинна хірургія, мікрохірургія, реконструктивна хірургія.

В рамках конгресу відбудеться спеціальний круглий стіл з іноземними інвесторами, що зацікавлені допомагати хірургічному сектору України. Відвідувачі форуму отримають 100% інтерактивний контент, включаючи онлайн-трансляції з операційних в режимі реального часу та матимуть змогу особисто почути від провідних фахівців про найактуальніші новини української хірургії.

Серед почесних спікерів: Андрій Копчак, професор, доктор наук, директор Стоматологічного медичного центру НМУ ім. А.А. Богомольця; Ігор Федірко, керівник клініки щелепно-лицьової хірургії Центрального воєнного госпіталя; Ілля Ємець, директор Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії Міністерства охорони здоров'я України, Міністр охорони здоров'я (2010-2011); Віталій Цимбалюк, президент медичних наук України, Головний нейрохірург; Костянтин Копчак, доктор медичних наук, провідний науковий співробітник Національного інституту раку; Леонід Коган, кандидат медичних наук, завідувач відділенням пластичної та опікової хірургії, медичний центр Галілеї, Ізраїль; Сергій Байдо, кандидат медичних наук, заступник головного лікаря з хірургії, клініка LISOD; Давід Какіашвілі, директор департаменту урологічної онкології, директор департаменту робототехнічної хірургії, заступник директора відділення урології, Rambam Health Care Campus, Haifa, Israel; Ігор Гук, професор, завідувач відділення судинної хірургії медичний університет Відня, Австрія; Олександр Стаховський, кандидат медичних наук, старший науковий співробітник відділення онкоурології, Національний інститут рака; Артем Зелінський, Завідувач відділенням пухлин шлунково-кишкового тракту, Харьківський обласний клінічний онкологічний центр; Яніндра Варусавітарне, Провідний хірург, St-Mark's Hospital, London; Василь Дробот, Провідний спеціаліст із загальної хірургії, хірургії молочної залози і відновлювальної мікрохірургії молочної залози, Медичний центр Галілеї, Ізраїль; Алон Бен Нун, Професор, керівник відділення торакальної хірургії, Sheba medical Center, ISRAEL; Олександр Возняк, кандидат медичних наук, Керівник Центру нейрохірургії, Клінічна лікарня Феофанія, Віце-президент Української Асоціації Нейрохірургів; Штефан Фіхтнер-Файгль, Професор, доктор медичних наук; головний лікар відділення загально та вісцеральної хірургії, Клініка універcитету, Фрайбург; Андрій Конюх, Директор з розвитку бізнесу Студії Медичної Анімації Nanobot Medical; Джозеф Ватфа, Лапароскопічний хірург, Велика Британія; Володимир Негодуйко, Кандидат медичних наук, Начальник операційного відділення ВМКЦ Північного регіону Міністерства оборони України; Ендрю Сміт, Провідний Хірург — травматолог, Defence Medical Group South West, Велика Британія та інші.

Програма заходу та деталі реєстрації на сайті: www.a7conf.com/kgsc

Організатор Форуму — Медичний центр “VALIKHNOVSKI SURGERY INSTITUTE”.

Акредитація ЗМІ за тел.: +38 044 227 27 77, +38 063 145 87 35, anna@a7-group.com (контактна особа: Анна-Вероніка Краснопольська).