Массаж воротниковой зоны в Киеве (метро Политехнический институт) (открытые круглосуточно)

Світалана
З позитивних якостей запам'яталися - адекватність лікаря, вміє завоювати довіру дитини до себе. Донечка була повністю задоволена лікарем, так як і я даними рекомендаціями. Після початку лікування, почала почувати себе набагато ліпше.
Маша
Сподобався позитив лікаря. Дуже щира людина, вийшла в хорошому настрої від неї. Лікар все розповіла, як що, піднесла проблему по-людському, з добротою, вислухала уважно. Буду ще звертатися до лікаря. Головне що лікування допомогло.
Віта
Лікар уважний, доброзичливий, все переглянув, все докладно розповів та призначив лікування. Через декілька днів моїй дитині стало значно краще. А вже через тиждень ми були здорові. Одним словом кваліфікований лікар! Надзвичайно вдячна!
Віка
Ставлення дуже гарне до дитини. За кваліфікації - хороший фахівець і, також, просто хороша людина. Прийом відбувається у невимушеній та добродушній обстановці. Все зрозуміло пояснила та призначила лікування. Обов'язково порекомендую її!

К сожалению,

по направлению "Массаж воротниковой зоны" клиник в Киеве возле ст. метро Политихнический институт на сайте likarni.com не найдено.

Вы можете выбрать другую подходящую клинику в Вашем городе

Найти клиникуВозле метро В районах города
Cеть клиник "Амеда"
Киев ул. Богатырская, 30 (эт. 5)
м.Героев Днепра38 5