Врачи маммологи в Харькове (метро Госпром)

Мирослава
Рекомендую цього висококваліфікованого спеціаліста. Час від часу звертаюся до неї за консультацією та плановий огляд. Задоволена результатом даних рекомендацій та лікування. Лікар від Бога! Рекомендую усім знайомим та близьким!
Анастасія
Зверталася за допомогою до Світлани Олександрівни, так як були певні проблеми після народження дитини. Усім залишилася задоволена. Лікар професійний та відповідальний. Оглянула та призначила лікування. Зараз почуваю себе добре.
Онкохирург, маммолог, дерматовенеролог, химиотерапевт
Осуществляет диагностику и лечение доброкачественных образований, заболеваний молочных желез дисгормонального характера, врожденных патологий в развитии груди, мастита, трещин сосков, Проводит выявление и лечения злокачественных образований, ТРЕПАН-биопсию. Составляет план химиотерапии. Выполняет онкопластику, редукционную пластику.
Анастасія