Врачи инфекционисты в Днепре (метро Проспект Свободы)

General G
Лікар дуже хороший, все вислухав, поставила діагноз. У нього індивідуальний підхід до дитини. Зараз проходимо лікування, в даний момент допомагає. Все дуже сподобалося! Таких спеціалістів дуже важко знайти в нашій країні. Дякуємо!
Леонид Г.
Нам сподобалося взагалі все, претензій ніяких немає. Лікар відпрацював по повній програмі, приділив увагу повністю, з усіх аспектів. Мені навіть не довелося нічого розпитувати, спеціаліст розповів нам все сам. Так що ми дуже задоволені.
Врач-инфекционист
Врач занимается диагностикой, профилактикой и терапией инфекционных патологий у взрослых и детей. Успешно лечит коклюш, скарлатину, корь, дифтерию, гепатиты, полиомиелит, бешенство, пищевые токсикоинфекции, ботулизм, аденовирусные заболевания. Изучает причины, которые спровоцировали развитие болезни, и разрабатывает программу лечения. Осуществляет прием в клинике, выезжает на дом к пациентам.
Леонид Г.
Консультация 700/650 грн.