Суркова Наталія Михайлівна

Алерголог
Лікар Суркова Наталія Михайлівна спеціалізується в галузі алергології. Надає консультації алерголога. Займається діагностикою та лікуванням харчової алергії, алергічного дерматиту, риніту тощо.
Графік роботи фахівця: Час роботи фахівця:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед

15:00
15:30
16:00

Даша
Найкращий лікар! І дуже добра людина! Вдячність від усієї сім'ї!
Олена
Суркова Н.М. призначила лікування та вилікувала алергію у сина. Дуже приємна в спілкуванні і вміє знаходити з дітками спільну мову. Висококваліфікований спеціаліст.
Хочу всем своим знакомым и незнакомым рекомендовать самого классного врача-аллерголога Суркову Наталью Михайловну. Она относится к такой категории врачей, которые любят свою профессию и всеми силами стараются помочь своим пациентам.
Огромная благодарность доктору!
Валерия
Намучилась я со своей аллергией. По рекомендации подруги обратилась к Наталье Михайловне. Она прекрасный специалист – изучила историю болезни, полностью пересмотрела и назначила новое лечение. Совсем другое дело – я на много лучше себя чувствую
Алла
Супер спеціаліст, рекомендую. Уже років 6 з астмою спостерігаємось. Все вчасно радить, завдяки їй немає загострень і все проходить легко. Лікар і людина з великої букви.
Світлана
Дійсно лікар від Бога!!! Цінуємо, любимо і поважаємо)))
Супер специалист! Супер человек! Обращалась с обоими детьми С разницей по времени 9 лет. Обоим поставила правильный диагноз и лечение. Хотя до этого обращалась к других врачам безрезультатно.
Самий найкращий лікар,якого Я обожнюю.
Чорна Марина
Дуже вдячна Наталії Михайлівні) Вона не тільки кваліфікований лікар, а ще й Людина з великої літери. Всім раджу звертатись до неї, як до професійного лікаря! Дякую Вам за все!!!
Тетяна
Кваліфікований спеціаліст , гарне відношення, вислухає, дасть пораду . Має підхід до дитини. Ми задоволені, рекомендую!

Лікар-алерголог надає послуги

• консультативний прийом;
  • діагностика та лікування алергологічних патологій;
  • проведення алергопроб.

Лікар-алерголог займається лікуванням хвороб

• алергічний дерматит;
  • харчова алергія;
  • алергічний риніт;
  • бронхіальна астма;
  • алергія на медичні препарати.