Суркова Наталія Михайлівна

Алерголог
Консультація 180 грн.
Дитячий лікар
Лікар Суркова Наталія Михайлівна спеціалізується в галузі алергології. Надає консультації алерголога. Займається діагностикою та лікуванням харчової алергії, алергічного дерматиту, риніту тощо.
Записатися на прийом
Графік роботи фахівця: Час роботи фахівця:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед

Вінниця Хмельницьке шосе, 101а

Відгуки пацієнтів

Даша
06 февраля '18р.
Найкращий лікар! І дуже добра людина! Вдячність від усієї сім'ї!
Олена
12 июня '17р.
Суркова Н.М. призначила лікування та вилікувала алергію у сина. Дуже приємна в спілкуванні і вміє знаходити з дітками спільну мову. Висококваліфікований спеціаліст.
13 февраля '17р.
Хочу всем своим знакомым и незнакомым рекомендовать самого классного врача-аллерголога Суркову Наталью Михайловну. Она относится к такой категории врачей, которые любят свою профессию и всеми силами стараются помочь своим пациентам.
19 сентября '16р.
Огромная благодарность доктору!
Валерия
01 августа '16р.
Намучилась я со своей аллергией. По рекомендации подруги обратилась к Наталье Михайловне. Она прекрасный специалист – изучила историю болезни, полностью пересмотрела и назначила новое лечение. Совсем другое дело – я на много лучше себя чувствую
27 января '20р.
Супер специалист! Супер человек! Обращалась с обоими детьми С разницей по времени 9 лет. Обоим поставила правильный диагноз и лечение. Хотя до этого обращалась к других врачам безрезультатно.
16 декабря '18р.
Самий найкращий лікар,якого Я обожнюю.
Чорна Марина
29 ноября '18р.
Дуже вдячна Наталії Михайлівні) Вона не тільки кваліфікований лікар, а ще й Людина з великої літери. Всім раджу звертатись до неї, як до професійного лікаря! Дякую Вам за все!!!
Тетяна
14 июля '18р.
Кваліфікований спеціаліст , гарне відношення, вислухає, дасть пораду . Має підхід до дитини. Ми задоволені, рекомендую!
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Лікар-алерголог надає послуги

• консультативний прийом;
  • діагностика та лікування алергологічних патологій;
  • проведення алергопроб.

Лікар-алерголог займається лікуванням хвороб

• алергічний дерматит;
  • харчова алергія;
  • алергічний риніт;
  • бронхіальна астма;
  • алергія на медичні препарати.