Шишлова Ірина Ярославівна

Масажист, Iнструктор ЛФК
Викликати додому
Займається лікуванням різних захворювань за допомогою масажних методик. Виконує класичний масаж, антицелюлітний масаж, дитячий масаж і масаж для номовлят. Приймає пацієнтів з головним болем, запамороченнями, хронічною втомою та порушенням постави.

Уже не раз проходили курси різного масажу в Ірини Ярославівни: я – антицелюлітний, чоловік – лікувальний, донечка – профілактичний. Кожного разу ніби заново на світ народжуєшся! Прекрасний фахівець! Раджу її усім!

• 2000 р. – Львівський державний медичний коледж;
  • 2007 р. – Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка, отримала базову  вищу освіту за напрямом підготовки «Фізичне виховання і спорт»;
  • 2008 р. – Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана франка, отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Фізична реабілітація».

Курсi

• 2012 р. – Львівський медичний коледж післядипломної освіти «Удосконалення інструкторів з лікувальної фізкультури».