Кольпоскопія в Житомирі

Кольпоскопія 250 грн.
Знайдено 2 клініки

Сб
Ксюша
Щиро дякуєм всій команді клініки Матерна за можливість почути найголовніші слова в житті мама і тато!Особлива подяка Бенедичуку Юрію Володимировичу,людина з великої літери,чуйна і добра людина,професіонал своє справи!
Це найкраща клініка в нашому місті і не тільки. Тут працює лікар Бенедичук Юрій Володимирович, який на 1000% віддається своїй справі! Він найкращий! Завдяки йому в нашій сім'ї вже зростає донечка!
Зоя
Народжувати в "Лелеці-"- це казка наяву!!! Комфортні умови перебування ,все продумано до дрібниць для мами і немовляти,смачна кухня,затишок,краса!!! Грицько Віктор Степанович- найкращий лікар цього закладу без перебільшень! Заклад "Лелека"- супер пологовий будинок,рекомендую всім!
Аліна
Найкраще УЗД по вагітності, яке я зустрічала) Оглядають довго, відповідально, вдивлюються в кожну деталь) Я задоволена на всі 100%, рекомендую всім знайомим) Особливо дякую лікарю Мороз Н.І.
Дуже дуже хороша клініка! лікарі професіонали.Хочу подякувати клініці "Матерна"- що вона є,а особисто велике Дякую, Силаєву Вадиму І,що в нас вже є синочок.Крепкого Вам здоров'я,успіхів клініці" Матерна".
Регина
Лікар компетентний, уважно вислухала, поставила діагноз. Все дохідливо пояснила, призначила лікування. Також дала рекомендації для профілактики захворювання. Консультацією та фахівцем задоволений. Прийду повторно. Рекомендую.
9,3
Житомир пров. Меблевий, 3 А
Медичний центр "Матерна" пропонує широкий спектр послуг, направлених на всебічну підтримку репродуктивного здоров’я пацієнтів.
Житомир пл. Путятинський, 2 (пов. 4)
Медичний центр "Лелека" — лікувально-профілактичний заклад, який спеціалізується на лікуванні всіх видів безпліддя, плануванні вагітності, індивідуальному та сімейному психологічному консультуванні. В установі ведуть прийом гінекологи, терапевти, урологи, генетики, андрологи і дерматологи.
  • Кольпоскопія 250