Кардіотокографія (КТГ) у Львові - Залізничний район

Кардіотокографія плода 450 грн.
Знайдено 3 клініки

Олена
Задоволена Вашою клінікою ! Дівчата на рецепшені завжди привітні та чемні! Дякую Вам! Але, особлива вдячність - це лікакаркі з ВЕЛИКИМ СЕРЦЕМ І ДУШЕЮ, ПРОФЕСІОНАЛОМ СВОЄЇ СПРАВИ ГУДЗЯК ВІКТОРІЇ ВІТАЛІЇВНІ! ДЯКУЮ ВАМ ЩИРО ЗА ВАШУ БЕЗДОГАННУ СПРАВУ І ТЕРПІННЯ!
Вікторія
Доброго дня ! Хочу залишити відгук про клініку Перенс ! В першу чергу я хочу від щирого серця подякувати лікарю Маркевич Анні Іванівні за чудову вагітність , тепер вже за мою донечку !! Я не вірила шо зможу виносити дитину … Завдяки Анні Іванівні , я змогла виносити і народити донечку! Такого лікаря я ще не зустрічала .. ведення вагітності були просто на всі 100% … підтримка була завжди .. Лікар просто від Бога , професіонал своєї справи … В клініці Перенс всі привітні, хороша атмосфера … Рекомендую тільки клініку Перенс !!! Анна Іванівна ..щиро дякую Вам за все …❤️
Зоряна
Хочу поділитися відгуком про клініку Перенс, дуже хороша з сучасними технологіями, хорошими спеціалістами,а особливо хочу порекомендувати Маркевич Анну Іванівну дуже хороший спеціаліст своєї роботи ,і як людина чуйна до своїх клієнтів.Як що в к.Альтернатива в нас були 2 спроби без результаті,і купа нервів і грошей,то з Анною Іванівною все на позитиві із першого разу все получилось .Маємо чудового хлопчика,за що їй дякуємо.
Зоряна Рамірес
Дуже вдячна команді клінічні Перенс,а особливо добрій,чуйній,милій,мудрій Маркевич Анні Іванівній,вона спеціаліст своєї роботи,лікар від Бога, дуже всі рекомендую,кому потрібні дітки.До кожного ситуації ставиться з розумінням.Дуже добре проводить огляд, нічого лишнього не призначає, тільки те що вам підходить ,і не викачує від вас гроші ,що немоло значить в таких ситуаціях .
Ходила по приватних лікарнях напевно обійшла пять всюди оплати і оплати, але подруга порадила звернутись в Parens і ні капельки не шкодую що звернулась. Я народила завдяки вам. Інші недавали мені надії. Але ви мене підштовхнули і я зробила все так як ми вирішили, завдяки вам в мене по хаті бігає маленьке чудо. Дякую всьому персоналу. Рекомендую
Роксолана
Кожна пара, яка з нетерпінням чекає на малятко, ще на етапі планування вагітності хоче обрати для себе все найкраще. Вагітні жінки хочуть бути окутані турботою, позитивом, спокоєм. Саме тому, ще тільки плануючи поповнення у нашій сім'ї ми звернулись до Галишич Наталії Миронівни, професіонала своєї справи, дуже доброї, чуйної та неймовірно позитивної людини. Хоча до вагітності були проблеми зі здоров'ям по гінекології(які також благополучно вилікували завдяки професійності лікаря) омріяні дві смужки ми отримали вже після першого місяця старань)). Вагітність проходила дуже легко. Завжди була підтримка зі сторони Наталі Миронівни, позитивний настрій, цілодобова підтримка, цінні поради та теплі прийоми. На консультації я йшла, як на свято. Лікар завжди все чітко та грамотно роз'яснювала, розвіюючи будь-які хвилювання. Також хочу відмітити лікаря Созоника Андрія Васильовича, який проводив усі обстеження УЗД, потім ми обрали його і на пологи і дуже задоволені! Усі дії та обстеження завжди роз'яснював, підтримував, був спокійний та у хорошому настрої, що дуже важливо для вагітної. І окрема вдячність медсестрі Олі, вперше за весь час не було страшно здавати кров. Завжди привітна, цікавилась станом здоров'я та підтримувала!) Загалом враження від клініки навіть перевершили очікування. Усі лікарі є спеціалістами своєї справи, дуже привітні, а кожен прийом відчувалась підтримка та турбота, а не просто для відмітки у карті. Все завжди по запису, без затримки. Дуже зручно, що розсилають нагадування і уточнюють зручні години для візиту. Персонал привітний та завжди зустрічають з посмішкою і в гарному настрої, що робить перебування ще комфортнішим. Усім парам, які не лише планують вагітність, а і хочуть отримати якісне обслуговування у професіоналів рекомендую клініку Parens. А майбутнім матусям для обліку щиро рекомендую найкращу, нашу сімейну фею Галишич Наталю Миронівну, завдяки якій тішимось нашою донечкою))
8,7
Львів вул. Костя Левицького, 55а
р.Залізничний
Центр лікування складних випадків безпліддя Паренс-Україна являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
  • Кардіотокографія плода 450
5,7
Львів вулиця Залізнична, 7
р.Залізничний
Медичний центр UP – це сучасний діагностично-поліклінічний заклад, який надає медичну допомогу дорослим і дітям у місті Львів. Під своїм крилом МЦ об’єднав жіночу консультацію та дитячу полікліну.
  • Кардіотокографія (КТГ) 400
Спеціалізовані дитячі поліклініки ВЕСЕЛКА
5,7
Львів вул. Щирецька, 36 (біля СК Олімп)
р.Залізничний
Приватна дитяча поліклініка "Веселка" на вул. Щирецька – це медичний заклад з лікувально-діагностичним напрямком роботи, який надає послуги, як дорослим, так і пацієнтам дитячого віку.
  • Кардіотокографія плоду 450