Кабінет УЗД Ультра-Соно

або дзвоніть за телефонами:

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Сучасний кабінет ультразвукової діагностики організму "Ультра-Соно" займається медичною діагностикой неінвазивними методами, які більш інформативні. В кабінеті працюють кваліфіковані фахівці, лікарі та лаборанти, які вдосконалюють свої знання.

Послуги, які надає приватний медичний кабінет:

• консультації фахівців (гастроентеролога, кардіолога, рентгенолога);
  • УЗД внутрішніх органів, лімфатичної та інших систем;
  • комплекси УЗД для чоловіків та жінок;
  • діагностика сердцево-судинної системи;
  • дуплексне сканування судин.

Переваги діагностичного кабінету — сучасне обладнання нового покоління, комфортні умови, якісне обслуговування на рівні європейських стандартів та доступні ціни.

Знаходиться медичний заклад за адресою вул. Братів Міхновських, 23.

• Ціни на послуги

• УЗД ліктьових суглобів (1 суглоб) 200
  • УЗД ліктьових суглобів (2 суглоби) 300
  • УЗД суглобів кисті (1 суглоб) 200
  • УЗД суглобів кисті (2 суглоби) 300
  • УЗД органів малого тазу гінекологічне (трансабдомінально та трансвагінально) 360
  • УЗД грудних залоз у чоловіків чи дітей 260
  • УЗД одного органа 180
  • Контрольне УЗД в динаміці 190
  • УЗД органів черевної порожнини та заочеревенного простору 600
  • УЗД нирок, наднирників, сечоводів та сечового міхура 340
  • УЗД урології (сечовий міхур, простата, сім’яні пухирці, органи калитки) 450
  • УЗД комплекс для жінки (органи малого тазу, молочні залози, щитовидна залоза, органи черевної порожнини, нирки) 1 050
  • УЗД комплекс для чоловіків (щитовидна залоза, органи черевної порожнини, нирки, сечовий міхур, простата, сім’яні пухирці) 850
  • УЗД паращитовидних залоз 150
  • УЗД урології (нирки, сечовий міхур, простата, сім’яні пухирці, органи калитки) 500

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Іванна
27 квітня '18г.
Я щороку роблю УЗД органів малого таза. Завжди звертаюся в кабінет УЗД Ультра-Соно. Мене влаштовує якісна діагностика за досить прийнятними цінами. Раптом доведеться робити ще яке-небудь УЗД, буду звертатися сюди.
26 квітня '18г.
Когда начались проблемы с желудочно-кишечным трактом, я обратился в кабинет УЗД Ультра-Соно, где мне сделали диагностику, я получил исчерпывающую консультацию. Качество предоставляемых медицинских услуг меня устроило. Здесь всегда хорошее отношение к пациентам.
Анатолій
19 квітня '18г.
У кабінеті УЗД Ультра-Соно мені робили діагностику серцево-судинної системи. Результатом я залишився задоволений. Висока інформативність і безболісність діагностики мене приємно здивувала.
Кристина
07 квітня '18г.
Два раза в год я делаю УЗИ органов малого таза для контроля здоровья женских органов. Кабинет УЗД Ультра-Соно – это лучшее место для такой диагностики. Отношение к пациентам вежливое, диагностика качественная, да и цены не кусаются.
Андрій
26 березеня '18г.
Дуже компетентний лікар, справжній майстер своєї справи, дуже задоволений прийомом! Рекомендую всім!
Марія
28 лютого '18г.
У кабінеті УЗД Ультра-Соно мені робили ультразвукову діагностику. Обладнання тут нове, лікарі кваліфіковані. Надані послуги мені сподобалися. Хочу також відзначити дуже ввічливе і толерантне ставлення до пацієнтів.
Аліна
10 лютого '18г.
У кабінеті УЗД Ультра-Соно ми робили ультразвукову діагностику кульшових суглобів дитині. Фахівці тут ввічливі, вміють поводитися з дітьми, зробили все швидко й акуратно. Вдячна за надану допомогу.
Степан
12 січня '18г.
Когда было подозрение на мочекаменную болезнь, я делал УЗИ почек в Ультра-Соно. Диагностика оказалась очень полезной, было обнаружено два камня. Я благодарен специалистам за помощь.
Юлія
12 січня '18г.
Неодноразово я робила різні УЗД в кабінеті УЗД Ультра-Соно. Мені тут подобається, тому що за короткий проміжок часу діагностики можна отримати високу інформативність без опромінення і шкоди для організму.
Ігор
06 січня '18г.
Мені робили ультразвукове дослідження колінних суглобів у кабінеті УЗД Ультра-Соно. Все пройшло безболісно і швидко. Персонал тут приємний і ввічливий, від медсестри до головного лікаря.
Мальвіна
08 січня '17г.
Проходила в Ультра-Соно минулої осені УЗД серця та дуплексне сканування судин, після чого скористалася нагодою та отримала кваліфіковану консультацію лікаря-кардіолога. Цілком сучасний кабінет та обладнання, приємний персонал та доступні ціни.
Записатися на прийом
Зверніть увагу на інші клініки:
Центр допомоги залежним New Way у Львові пропонує психосоціальну адаптацію та лікування пацієнтам з нарко і алкозалежністю, допомагає військовим, які брали участь у військових діях.
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Н: 00:00-24:00
Трутяк Роман Ігорович спеціалізується на судинній хірургії, флебології. Бере активну участь в наукових конференціях, відвідує сертифікаційні курси за спеціальністю. Автор і співавтор близько 60 наукових публікацій.
Львів вул Угорська 12, медичний центр Medialt р.Сихівський
Судинний хірург Дячишин Б.І. консультує пацієнтів, які страждають на судинні захворювання, варикозну хворобу, тромбоз нижніх кінцівок. Має багаторічний досвід, високу кваліфікацію.
Записатися на прийом
Стоматологічна клініка РІКОТА (RIKOTA) на Проспекті Свободи — медзаклад, що надає повний спектр стоматологічних послуг для дорослих та дітей. Протягом 1 години в клініці можна пройти 3D-діагностику, створити цифровий дизайн майбутньої усмішки та виконати професійну гігієну порожнини рота. У центрі за один візит можна пройти одноетапну імплантацію або змінити прикус непомітно для оточуючих за допомогою лінгвальних брекетів та елайнерів.