Кабінет УЗД Ультра-Соно

+38 (032) 232-82-01 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Сучасний кабінет ультразвукової діагностики організму "Ультра-Соно" займається медичною діагностикой неінвазивними методами, які більш інформативні. В кабінеті працюють кваліфіковані фахівці, лікарі та лаборанти, які вдосконалюють свої знання.

Послуги, які надає приватний медичний кабінет:

• консультації фахівців (гастроентеролога, кардіолога, рентгенолога);
  • УЗД внутрішніх органів, лімфатичної та інших систем;
  • комплекси УЗД для чоловіків та жінок;
  • діагностика сердцево-судинної системи;
  • дуплексне сканування судин.

Переваги діагностичного кабінету — сучасне обладнання нового покоління, комфортні умови, якісне обслуговування на рівні європейських стандартів та доступні ціни.

Знаходиться медичний заклад за адресою вул. Братів Міхновських, 23.

• Ціни на послуги

• УЗД ліктьових суглобів (1 суглоб) 200
  • УЗД ліктьових суглобів (2 суглоби) 350
  • УЗД суглобів кисті (1 суглоб) 200
  • УЗД суглобів кисті (2 суглоби) 350
  • УЗД органів малого тазу гінекологічне (трансабдомінально та трансвагінально) 310
  • УЗД грудних залоз у чоловіків чи дітей 220
  • УЗД одного органа 140
  • Контрольне УЗД в динаміці 190
  • УЗД органів черевної порожнини та заочеревенного простору 520
  • УЗД нирок, наднирників, сечоводів та сечового міхура 310
  • УЗД урології (сечовий міхур, простата, сім’яні пухирці, органи калитки) 390
  • УЗД комплекс для жінки (органи малого тазу, молочні залози, щитовидна залоза, органи черевної порожнини, нирки) 890
  • УЗД комплекс для чоловіків (щитовидна залоза, органи черевної порожнини, нирки, сечовий міхур, простата, сім’яні пухирці) 720
  • УЗД паращитовидних залоз 150
  • УЗД урології (нирки, сечовий міхур, простата, сім’яні пухирці, органи калитки) 450

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Іванна
27 квітня '18г.
Я щороку роблю УЗД органів малого таза. Завжди звертаюся в кабінет УЗД Ультра-Соно. Мене влаштовує якісна діагностика за досить прийнятними цінами. Раптом доведеться робити ще яке-небудь УЗД, буду звертатися сюди.
26 квітня '18г.
Когда начались проблемы с желудочно-кишечным трактом, я обратился в кабинет УЗД Ультра-Соно, где мне сделали диагностику, я получил исчерпывающую консультацию. Качество предоставляемых медицинских услуг меня устроило. Здесь всегда хорошее отношение к пациентам.
Анатолій
19 квітня '18г.
У кабінеті УЗД Ультра-Соно мені робили діагностику серцево-судинної системи. Результатом я залишився задоволений. Висока інформативність і безболісність діагностики мене приємно здивувала.
Кристина
07 квітня '18г.
Два раза в год я делаю УЗИ органов малого таза для контроля здоровья женских органов. Кабинет УЗД Ультра-Соно – это лучшее место для такой диагностики. Отношение к пациентам вежливое, диагностика качественная, да и цены не кусаются.
Андрій
26 березеня '18г.
Дуже компетентний лікар, справжній майстер своєї справи, дуже задоволений прийомом! Рекомендую всім!
Марія
28 лютого '18г.
У кабінеті УЗД Ультра-Соно мені робили ультразвукову діагностику. Обладнання тут нове, лікарі кваліфіковані. Надані послуги мені сподобалися. Хочу також відзначити дуже ввічливе і толерантне ставлення до пацієнтів.
Аліна
10 лютого '18г.
У кабінеті УЗД Ультра-Соно ми робили ультразвукову діагностику кульшових суглобів дитині. Фахівці тут ввічливі, вміють поводитися з дітьми, зробили все швидко й акуратно. Вдячна за надану допомогу.
Степан
12 січня '18г.
Когда было подозрение на мочекаменную болезнь, я делал УЗИ почек в Ультра-Соно. Диагностика оказалась очень полезной, было обнаружено два камня. Я благодарен специалистам за помощь.
Юлія
12 січня '18г.
Неодноразово я робила різні УЗД в кабінеті УЗД Ультра-Соно. Мені тут подобається, тому що за короткий проміжок часу діагностики можна отримати високу інформативність без опромінення і шкоди для організму.
Ігор
06 січня '18г.
Мені робили ультразвукове дослідження колінних суглобів у кабінеті УЗД Ультра-Соно. Все пройшло безболісно і швидко. Персонал тут приємний і ввічливий, від медсестри до головного лікаря.
Мальвіна
08 січня '17г.
Проходила в Ультра-Соно минулої осені УЗД серця та дуплексне сканування судин, після чого скористалася нагодою та отримала кваліфіковану консультацію лікаря-кардіолога. Цілком сучасний кабінет та обладнання, приємний персонал та доступні ціни.
+38 (032) 232-82-01 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
Зверніть увагу на інші клініки:
Центр допомоги залежним "Свобода" у Львові пропонує психосоціальну адаптацію та лікування пацієнтам з нарко і алкозалежністю, допомагає військовим, які брали участь у військових діях.
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Н: 00:00-24:00
Трутяк Роман Ігорович спеціалізується на судинній хірургії, флебології. Бере активну участь в наукових конференціях, відвідує сертифікаційні курси за спеціальністю. Автор і співавтор близько 60 наукових публікацій.
Записатися на прийом
Львів вул. Чернігівська, 7. Обласна клінічна лікарня, головний корпус, 3 поверх р.Личаківський
5,7
Записатися на прийом
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" у Львові пропонує лікувально-діагностичну медичну допомогу пацієнтам с проблемами зору. Центр отримав вищу категорію акредитації. Лікарі-офтальмологи мають вищу кваліфікаційну категорію, багаторічний досвід роботи, володіють сучасними методами терапії.