УЗД Ультра-Соно, кабінет ультразвукової діагностики

або дзвоніть за телефонами:

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Сучасний кабінет ультразвукової діагностики організму «Ультра-Соно» займається медичною діагностикой неінвазивними методами, які більш інформативні. В кабінеті працюють кваліфіковані фахівці, лікарі та лаборанти, які вдосконалюють свої знання. На території сучасного кабінету встановлено інноваційне обладнання. Воно дозволяє отримати достовірні результати у скорочений період. Додатково на території центру приймають профільні спеціалісти, які можуть розшифрувати результати діагностики та поставити попередній діагноз.

Для консультації у профільного спеціалісту потрібно записатися по вказаному номеру телефона.

Послуги, які надає приватний медичний кабінет:

• УЗД внутрішніх органів, лімфатичної та інших систем;
  • комплекси УЗД для чоловіків та жінок;
  • дуплексне сканування судин.

Переваги діагностичного кабінету — сучасне обладнання нового покоління, комфортні умови, якісне обслуговування на рівні європейських стандартів та доступні ціни.

На території центру крім інструментальної діагностики можна пройти лабораторне дослідження. Для пацієнтів представлені моно-аналізи та сформовані пакети досліджень.

Знаходиться медичний заклад за адресою вул. Братів Міхновських, 23.

Записатись на інструментальні та лабораторні дослідження можна по вказаним номерам телефонів. Перед деякими процедурами потрібна попередня підготовка.

УЗД Ультра-Соно, кабінет ультразвукової діагностики, вартість послуг:

• Дуплексне сканування судин шиї, шийного відділу хребта 500
  • Дуплексне сканування артерій нижніх кінцівок (2 кінцівки) 500
  • Дуплексне сканування судин нирок 500
  • Дуплексне сканування судин нирок та гілок дуги аорти 800
  • Дуплексне сканування судин шиї( гілки дуги аорти), шийного відділу хребта 500
  • Дуплексне сканування судин брахіоцефальної області + транс краніальна доплерографія (судини голови та шиї), шийного відділу хребта 800
  • Дуплексне сканування судин нижніх кінцівок (доплер) вени + артерії (1кінцівка) 420
  • Дуплексне сканування судин нижніх кінцівок (доплер) вени + артерії (2 кінцівки) 650
  • Дуплексне сканування вен нижніх кінцівок (доплер) (1кінцівка) 350
  • УЗД плечових суглобів (2 суглоби) 500
  • УЗД гомілково-стопних суглобів (2 суглоби) 500
  • УЗД ліктьових суглобів (2 суглоби) 500
  • УЗД променево-зап’ясткових суглобів та кисті (1 суглоб/2 суглоби) 500
  • УЗД органів малого тазу гінекологічне (трансабдомінально та трансвагінально) 700
  • УЗД жовчевого міхура, жовчевих протоків з функціональними пробами 300
  • УЗД молочних залоз 420
  • УЗД надниркових залоз 300
  • УЗД грудних залоз у чоловіків/дітей 370
  • М’які тканини (одна анатомічна ділянка) 350
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчевий міхур, жовчеві протоки, підшлункова залоза, селезінка) 500
  • УЗД печінки 250
  • УЗД грудних залоз у чоловіків чи дітей 370
  • УЗД одного органу 280
  • Контрольне УЗД в динаміці 280
  • УЗД органів черевної порожнини та заочеревенного простору 700
  • УЗД нирок, наднирників, сечоводів та сечового міхура 450
  • Комплексне обстеження для жінки: органи малого тазу, молочні залози, щитовидна залоза, УЗД черевної порожнини і нирок 1 500
  • Комплексне обстеження для чоловіка: щитовидна залоза, УЗД черевної порожнини і нирок, сечовий міхур, простата, сім’яні пухирці 1 150
  • УЗД паращитовидних залоз 280
  • УЗД урології (нирки, сечовий міхур, простата, сім’яні пухирці, органи калитки) 680
  • УЗД паращитовидні залози 280
  • Прецизійне обстеження (одного органа) 280

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Іванна
27 квітня '18р.
Я щороку роблю УЗД органів малого таза. Завжди звертаюся в кабінет УЗД Ультра-Соно. Мене влаштовує якісна діагностика за досить прийнятними цінами. Раптом доведеться робити ще яке-небудь УЗД, буду звертатися сюди.
26 квітня '18р.
Когда начались проблемы с желудочно-кишечным трактом, я обратился в кабинет УЗД Ультра-Соно, где мне сделали диагностику, я получил исчерпывающую консультацию. Качество предоставляемых медицинских услуг меня устроило. Здесь всегда хорошее отношение к пациентам.
Анатолій
19 квітня '18р.
У кабінеті УЗД Ультра-Соно мені робили діагностику серцево-судинної системи. Результатом я залишився задоволений. Висока інформативність і безболісність діагностики мене приємно здивувала.
Кристина
07 квітня '18р.
Два раза в год я делаю УЗИ органов малого таза для контроля здоровья женских органов. Кабинет УЗД Ультра-Соно – это лучшее место для такой диагностики. Отношение к пациентам вежливое, диагностика качественная, да и цены не кусаются.
Андрій
Дуже компетентний лікар, справжній майстер своєї справи, дуже задоволений прийомом! Рекомендую всім!
Марія
У кабінеті УЗД Ультра-Соно мені робили ультразвукову діагностику. Обладнання тут нове, лікарі кваліфіковані. Надані послуги мені сподобалися. Хочу також відзначити дуже ввічливе і толерантне ставлення до пацієнтів.
Аліна
У кабінеті УЗД Ультра-Соно ми робили ультразвукову діагностику кульшових суглобів дитині. Фахівці тут ввічливі, вміють поводитися з дітьми, зробили все швидко й акуратно. Вдячна за надану допомогу.
Степан
Когда было подозрение на мочекаменную болезнь, я делал УЗИ почек в Ультра-Соно. Диагностика оказалась очень полезной, было обнаружено два камня. Я благодарен специалистам за помощь.
Юлія
Неодноразово я робила різні УЗД в кабінеті УЗД Ультра-Соно. Мені тут подобається, тому що за короткий проміжок часу діагностики можна отримати високу інформативність без опромінення і шкоди для організму.
Ігор
Мені робили ультразвукове дослідження колінних суглобів у кабінеті УЗД Ультра-Соно. Все пройшло безболісно і швидко. Персонал тут приємний і ввічливий, від медсестри до головного лікаря.
Мальвіна
Проходила в Ультра-Соно минулої осені УЗД серця та дуплексне сканування судин, після чого скористалася нагодою та отримала кваліфіковану консультацію лікаря-кардіолога. Цілком сучасний кабінет та обладнання, приємний персонал та доступні ціни.

Зверніть увагу на інші клініки:
Пн — Пт: 09:30-16:00
Пн — Пт: 09:30-15:00
Клініка естетичної медицини Мирослави Новосільської у Львові — це великий центр, що надає комплексні послуги в напрямку апаратної косметології, трихолог, косметології та перманентного макіяжу. Клініка пропонує процедури оздоровлення та догляду за обличчям і тілом. Вся робота центру базується на використанні сучасного технічного оснащення. Такий підхід є гарантом отримання позитивного результату. Сучасна апаратура знижує будь-які больові відчуття і є гарантом неперевершеного результату.
Пн — Пт: 09:00-20:30 Сб: 09:00-20:30 Н: 09:00-20:30